13
ЛЮТ
2019

Цього року вони витрусять з поганців трохи грошенят! Енн Гетевей та Ребел Вілсон у кримінальній комедії «Шахрайки». Дивимось перший дубльований трейлер!

12
ЛЮТ
2019

Представляємо другий дубльований трейлер фільму жахів «Прокляття Ла Йорони».

12
ЛЮТ
2019

Згідно нової інформації, Аарон Тейлор-Джонсон, Меттью Гуд, Том Холландер і Джемма Артертон візьмуть участь в зйомках приквела екшн-франшизи «Kingsman». Меттью Вон поставить картину за сценарієм, який він написав спільно з Джейн Голдман.

12
ЛЮТ
2019

З наближенням релізу блокбастера «Месники: Завершення» в мережі все частіше з'являються промо, пов'язані з фільмом. На свіжому фото зібралася оригінальна команда Месників: Тор, Залізна людина, Капітан Америка, Чорна Вдова, Халк і Соколине Око.

12
ЛЮТ
2019

Дивимось другий трейлер фільму «Продюсер».

12
ЛЮТ
2019

Британська академія кіно і телевізійних мистецтв (BAFTA) відкликала номінацію Браяна Сінгера за фільм «Богемна рапсодія».

12
ЛЮТ
2019

«Всесвітня війна Z 2» в найближчому майбутньому не з'явиться в кінотеатрах. Paramount припинила роботу над продовженням, повідомляють джерела.

12
ЛЮТ
2019

Іді Фалько («Клан Сопрано», «Тюрма "OZ"») приєдналася до акторського складу сиквелів «Аватара». Актриса виконає роль генерала Ардмор, що відстоює інтереси корпорації з освоєння природних ресурсів, лиходіїв першого фільму.

12
ЛЮТ
2019

У Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення професійної премії Товариства фахівців з візуальних ефектів (VES). Переможців в 24 категоріях відібрали члени VES з Австралії, Німеччини, Лондона, Лос-Анджелеса, Монреаля, Нью-Йорка, Торонто та інших відділень.