05
СІЧ
2017

Рідлі Скотт розповів про ставлення до сучасного кіно

Як виявилося, Рідлі Скотт міг би зняти супергеройський фільм. Студії пропонували режисеру екранізувати комікси, проте режисер «Чужого» і «Того, що біжить по лезу» відмовився через свого поганого ставлення до подібних фільмів.

У розмові з Digital Spy Скотт сказав наступне: «Фільми про супергероїв - це зовсім не моя тема. Тому я ніколи і не знімав їх. Мене кілька разів просили це зробити, але мені не віриться в притягнуту за вуха драму нереальної ситуації супергероїв».

 
На зйомках фільму «Чужий: Заповіт»

«Насправді я зняв подібне кіно, - продовжує Рідлі Скотт. - "Той, що біжить по лезу" - це свого роду комік-стріп, якщо на те пішло. Похмура історія, розказана в нереальному світі. У цей світ з його атмосферою можна було б запросто помістити Бетмена або Супермена, ось тільки у мене була ох****о крута історія, на відміну від деяких».

Не те щоб сер Рідлі особливо погано ставився до екранізацій коміксів. Він стурбований майбутнім кінематографа в принципі. «Здебільшого кіно зараз дуже погане», - каже режисер.

«Мені хочеться знімати кіно і далі сподіватися, що на тих, хто хоче ставити розумні фільми, сьогоднішня ситуація ніяк не вплине. Сподіваюся, вона не вплине на мене».

Скотт зараз закінчує роботу над картиною «Чужий: Заповіт», яка вийде в український прокат 18 травня.

 
На зйомках фільму «Чужий: Заповіт»

Нещодавно про своє ставлення до сучасного кіно заявив Мартін Скорсезе. Режисер «Мовчання» сказав, що перестав дивитися сьогоденні фільми, оскільки «зображення в наш час не несуть ніякого сенсу».

Режисер «Темного міста» Алекс Прояс, чиї «Боги Єгипту» стали, мабуть, самим незрозумілим фільмом 2016-го, написав у себе в Facebook: «У майбутньому у кінематографістів буде вибір - Marvel або незалежне кіно. От і все
».
 

 
Джерело: kinopoisk.ru
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####