05
СІЧ
2017

Вуді Гаррельсон стане вчителем Хана Соло

З актором ведуться переговори щодо участі в сольному фільмі про головного космічного контрабандиста.

Якщо Вуді Гаррельсон погодиться відправитися в далеку-предалеку галактику, то йому належить участь у третій великій франшизі. Раніше актор грав наставника Катніс Евердін в фільмах серії «Голодні ігри» і незабаром з'явиться в третій картині франшизи «Повстання планети мавп». Можна згадати також авантюрні стрічки «Ілюзія обману», але їх масштаб не зрівняється з зазначеними вище фільмами.

 
Кадр з фільму «Голодні ігри»

У проекту про Хана Соло поки немає офіційної назви. Знімають його Філ Лорд і Крістофер Міллер, відомі по дилогії «Мачо і ботан», анімації «Lego фільм», а також по роботі над серіалами «Як я зустрів вашу маму», «Бруклін 9-9» і «Остання людина на Землі».

Днями пішли чутки, що реліз цього спін-оффу відбудеться пізніше, ніж планувалося. На сьогоднішній день датою прем'єри картини значиться 25 травня 2018-го, але є ймовірність, що фільм переїде на грудень, як і інші проекти, пов'язані із всесвітом «Зоряних воєн». Студія Disney ці чутки поки не коментує.

Олден Еренрайк з'явиться в образі Хана Соло, тоді як його давнього друга Лендо Калріссіана зіграє Дональд Гловер. У головній жіночій ролі зніметься Емілія Кларк. На місце ментора Соло розшукувався актор з ім'ям. За деякими даними, продюсери спочатку звернулися до Крістіана Бейла.

 
Кадр з фільму «Ілюзія обману 2»

Вуді Гаррельсон останнім часом постійно зайнятий в різних проектах. Актор знімається на телебаченні («Справжній детектив»), грає в трилерах («Три дев'ятки»), сиквелах («Ілюзія обману 2») і дуже успішно зображує американських президентів («ЛБД»). В цьому році ми побачимо його в блокбастері «Війна за планету мавп», а також в драмах «Скляний замок» і «Три білборда за межами Еббінга, штат Міссурі».

Variety

 
Джерело: kinopoisk.ru
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####