06
СІЧ
2017

Сільвестр Сталлоне зніме Адама Драйвера в драмі

Фільм «На рідкість стійкий» буде поставлений за спогадами покаліченого вибухом солдата.

В основі нового проекту Сільвестра Сталлоне - бестселер, мемуари Тревіса Міллса «На рідкість стійкий» (Tough as They Come). Старший сержант американської армії, Міллс ледь не став ще однією жертвою війни в Афганістані, коли поруч з ним спрацював вибуховий пристрій. Він пережив ампутацію всіх кінцівок, ставши одним з п'яти солдатів, яким вдалося вижити після такої важкої операції.

 
На фото: Тревіс Міллс

Міллсу довелося заново вчитися жити без рук і без ніг. Реабілітація була вкрай важкою, але сержант вразив всіх лікарів своєю витримкою і волею до життя. Навіть незважаючи на відсутність кінцівок, зараз він плаває, танцює з дружиною, катається на мотоциклі і відвозить дочку в школу.

У центрі сюжету фільму виявляться відносини Міллса зі своїм вітчимом, який був поруч з ним з дня повернення з Афганістану до його виписки додому. Цю роль зіграє Сільвестр Сталлоне, він же поставить фільм.

Тревіса Міллса зіграє Адам Драйвер, якому знадобиться його власний досвід: перш ніж стати зіркою телебачення і кіно, Драйвер служив в армії.

 
На фото: Адам Драйвер

В середині грудня Сталлоне відхилив пропозицію Дональда Трампа очолити Національний фонд підтримки мистецтва, повідомивши, що хотів би зосередитися на залученні уваги суспільства до проблем військових, які повернулися з гарячих точок планети. Схоже, що новий проект стане частиною плану актора і режисера.

Паралельно Сільвестр Сталлоне працює над четвертим фільмом франшизи «Нестримні».

 
На фото: Сільвестр Сталлоне

Адам Драйвер недавно знявся у фільмі Стівена Содерберга «Logan Lucky», а починаючи з 19 січня, його можна буде побачити в драмі Мартіна Скорсезе «Мовчання». У грудні актор знову з'явиться в образі лиходія Кайло Рена в блокбастері «Зоряні війни: Епізод 8».

Deadline

 
Джерело: kinobpoisk.ru
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####