29
ТРА
2017

«Фантастичні звірі 2» майже готові!

Дж.К. Роулінг завершила сценарій «Фантастичних звірів 2».
 
На фото: промо матеріал до фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати»

Спін-офф потеріани, що вийшов в минулому листопаді - «Фантастичні звірі і де їх шукати» завоював премію «Оскар» у категорії кращих костюмів і заробив в українських кінотеатрах 65,7 млн гривень. У студії Warner Bros. в планах чотири фільми-продовження історії Ньюта Скамандера і сценарій першого з них уже готовий. Про це в відрапортувала автор історії про хлопчика, що вижив - письменниця Дж.К. Роулінг, яка і в минулий раз, сама займалася скриптом.

Разом з Едді Редмейном у сиквелі повернуться Кетрін Вотерстон, Езра Міллер, Ден Фоглер і Елісон Судол. Також у стрічці значно розшириться екранний час Зої Кравіц та Джонні Деппа, котрий постав в кінці оригіналу в образі злого чарівника Геллерта Гріндевальда. якому протистоятиме ніхто інший як молодий Альбус Персіваль Вульфрик Браян Дамблдор у виконанні Джуда Лоу. Також у фільмі з'явиться брат Ньюта Скамандера - котрого гратиме британець Каллум Тернер.

 

Виробництво магічного сиквелу стартує в серпні і пройде на території Лондона і Парижа. У прокат кіно потрапить у листопаді 2018 року.
 
Джерело: movieweb.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####