04
ЧЕР
2017

Анджеліна Джолі - 42 роки красуні!

Неймовірній актрисі 42 роки! Згадуємо її перші ролі та видатні перевтілення!
 
Фрагмент фільму «Чаклунка»

Однією з перших вагомих ролей для Джолі стала роль у фільмі «Хакери» 1995 року, де вона розділила головну роль з актором Джонні Лі Міллером, з яким і одружилась за рік по закінченню зйомок. Наступним проривом стала стрічка «Перерване життя» 1999 року, за роль в які актриса отримала статуетку «Оскар» в категорії «краща жіноча роль другого плану». Далі Анджеліна Джолі отримала головну роль у фільмах про розкрадачку гробниць і стала ідеальним втіленням героїні Лари Крофт, що у рази збільшило число її фанатів.

Особливої популярності набув акторський дует з чоловіком Анджеліни - Бредом Піттом. Стрічка «Містер та Місіс Сміт» стала однією з обов'язкових до перегляду у жанрі шпигунських бойовиків. Це не єдина роль актриси в амплуа шпигунки: «Особливо небезпечний», «Солт» та «Турист» також можна віднести до цього списку.

 
На фото: Бред Пітт та Анджеліна Джолі

Анджеліна Джолі неймовірно вдало підійшла на роль чаклунки у фільмі «Чаклунка», сиквел якого вже запланував Disney, не зважаючи на те, що Джолі висловлювала бажання відкласти кар'єру актриси.

За плечами у іменинниці 4 режисерські роботи, у яких вона зачіпає гострі соціальні проблеми та конфлікти. Також Анджеліна висловлювала стурбованість ситуацією в Україні: «Я так переживаю, ми (Джолі та Пітт, прим. ред.) обидва в родині переживаємо, і молимось, аби в Україні був лад, аби ви були єдині. Знайте, я з вами. Я переживаю і молюся».

На даний момент у Анджеліни Джолі певні сімейні труднощі, проте ми впевнені, що їх вона пройде і ще довгі роки дивуватиме шанувальників своєю творчістю! Вітаємо!

 
#####