27
БЕР
2015

Стартували зйомки «Вія 2» з Флемінгом і Чаном

Стартували зйомки «Вія 2» з Флемінгом і Чаном

Перший «Вій», знятий за мотивами повісті Миколи Васильовича Гоголя, розповідав про подорож картографа Джонатана Гріна. Головну роль у фільмі виконав Джейсон Флемінг. Робота над картиною почалася ще в 2006 році, але в підсумку вона вийшла в прокат лише в 2014-му і стала найбільш касовою стрічкою року, заробивши 34,6 млн.

У другій частині Джонатан Грін отримує від Петра Першого замовлення на виготовлення карт Далекого Сходу і знову відправляється в подорож, яка в підсумку приводить його в Китай. Роль Гріна знову зіграє Флемінг, але в проекті, зрозуміло, з'являться нові герої і актори. Наприклад, Джекі Чан (
«Обладунки Бога»), Рутгер Хауер («Адмірал») і Юрій Колокольников («Любить не любить», «Распутін»). Також до своєї ролі повернеться зірка «Гри престолів» Чарльз Денс.
 
На фото: Джекі Чан

У режисерському кріслі залишається Олег Степченко, а ось оператором стане Ман-Чінг Нг. Постановкою бойових сцен займеться Хе Дзюнь, який працював у всіх фільмах Джекі Чана. Зйомки пройдуть в Росії, Китаї, Тунісі та Чехії, а на екрани стрічка вийде в 2016 році.

 
На фото: Рутгер Хауер

Продовження «Вія» стало першим спільним проектом кінокомпаній «СТВ» та Russian Film Group в рамках угоди про стратегічне партнерство. «Упевнений, що зі стартом нашого співробітництва з "СТВ" розпочнеться ціла серія об'єднань найбільших гравців кіноіндустрії. І це не просто прикмета кризового часу, ні! Думаю, що це загальна тенденція до виробництва високобюджетних, потужних, видовищних картин», - прокоментував це продюсер RFG Олексій Петрухін.

 
Кадр з фільму «Вій»

Крім «Вія», «СТВ» та RFG оголосили про старт іншого спільного проекту - фільму «Фенікс», що розповідає про супергероя, який бореться з вогнем. «Я абсолютно вірю в наші спільні проекти. Це яскраві та видовищні історії, які подарують російському кіно нових супергероїв. Саме цього зараз так не вистачає», - коментує новину про партнерство Сергій Сельянов.

Найближчим часом ми розкажемо, що відбувається на знімальному майданчику «Вія 2» і про постановку трюків і бойових сцен.

 
Джерело: kinopoisk.ru
Переклад: kinobox.in.ua
#####