29
БЕР
2015

Думками навиворіт: Персонажі-емоції

Думками навиворіт: Персонажі-емоції
 
Радість
Радість завжди піклується про те, щоб Райлі була щасливою. Вона добродушна, оптимістична та намагається знайти хороше у будь-якій ситуації. Складні моменти в житті Райлі Радість розглядає як поштовхи до самовдосконалення, а негаразди – як гикавку на шляху до чогось насправді величного. Поки Райлі щаслива, Радість задоволена.


 
Страх
Робота Страха – захищати Райлі та піклуватися про її безпеку. Він постійно стоїть на варті потенційних катастроф і проводить час, оцінюючи ризик небезпек, пасток, а також того, до чого може призвести щоденне життя Райлі. Існує лише кілька розваг та активностей, які Страх не вважає небезпечними та можливо фатальними.

Гнів
Гнів пристрасно захищає інтереси Райлі та слідкує за тим, щоб до неї відносилися справедливо. У нього запальний темперамент і він у будь-який час готовий вибухнути (буквально), якщо щось йде не за планом. Він завжди бурхливо реагує та є абсолютно не толерантним до життєвих прикрощів.
 


 
Відраза
Відраза надзвичайно самовпевнена і безпрецедентно чесна, вона слідкує за тим, щоб Райлі не отруїли – як у фізичному, так і у соціальному сенсі. Вона пильнує людей, місця та інші речі, з якими Райлі контактує – чи то броколі, чи останній модний тренд. Відраза завжди має найкращі наміри і відмовляється занижувати свої стандарти.

Печаль
Ніхто з інших емоцій не розуміє, яку функцію насправді виконує Печаль. Вона б і хотіла бути більш оптимістичною та допомагати Райлі бути щасливою, але їй так складно стати позитивною. Інколи здається, що найкраща річ, яку можна зробити в даний момент – це просто лежати на підлозі і від душі рюмсати.
 

Трейлер до анімаційного фільму представлений нижче.
 
 
Нагадаємо, що реліз мультфільму відбудеться 18 червня 2015!

#####