08
ЖОВ
2017

​На зйомках «Праведника 2» сталася перестрілка

На знімальному майданчику фільму «Праведник 2» сталася цілком реальна перестрілка. Про це повідомляє поліцейське управління Бостона.
 
Кадр з фільму «Праведник»

Стверджується, що в результаті нападу двох зловмисників поранення отримали кілька співробітників охоронного підприємства, які забезпечували безпеку на знімальному майданчику.

Їм була надана необхідна медична допомога, і, за твердженням лікарів, їхньому життю ніщо не загрожує. Поліція по гарячих слідах затримала двох нападників. Ними виявилися два 18-річних місцевих жителів, яким пред'явлені звинувачення в замаху на вбивство і зберіганні незареєстрованої вогнепальної зброї.

Нагадаємо, що бойовик «Праведник», в якому головну роль зіграв Дензел Вашингтон, вийшов на екрани в 2014 році. Проект виявився цілком успішним у прокаті, зібравши близько 200 мільйонів доларів при виробничому бюджеті в 55 мільйонів доларів.

Кіностудія Columbia Pictures планувала випустити продовження в 2016 році, потім перенесла прем'єру на вересень 2017 року, а потім знову відклала її ще на рік.

 
Джерело: variety.com
Переклад: kinobox.in.ua

 
#####