09
БЕР
2018

Крістофер МакКворрі поставить «Корпус Зелених Ліхтарів»?

Режисер бойовика «Місія неможлива: Нація ізгоїв» може відправитися в космічний куточок кіновсесвіту DC.

Якщо вірити останнім повідомленням, студія Warner готова запустити у виробництво екранізацію коміксів DC «Корпус Зелених Ліхтарів» і звернулася до режисера Крістофера МакКворрі з пропозицією зняти стрічку.

 
Фрагмент обкладинки коміксу «Hal Jordan and the Green Lantern Corps»

Варто відзначити, що на даний момент це не більше ніж чутки, тому що інформація надійшла з сайту The Hashtag Show, автори якого люблять створювати галас навколо непідтверджених даних.

Багато місяців тому з'явився інша чутка: Том Круз потрапив в шорт-лист можливих кандидатів на головну роль в новому фільмі про Зеленого Ліхтаря. За умови, що МакКворрі і Круз регулярно працюють разом, дехто вирішив, що зірці «На межі майбутнього» запропонують приміряти зелене кільце.

Жодне джерело всередині студії поки не підтвердило цю інформацію.

Корпус Зелених Ліхтарів - загін вселенської поліції, що охороняє закон і порядок у всіх куточках космосу. Кожен член корпусу володіє особливим кільцем, яке підживлюється енергією сили волі. Головними противниками Зелених Ліхтарів є агенти Сінестро - Жовтого Ліхтаря, чиє кільце працює на страху.

 
Крістофер МакКворрі на зйомках фільму «Місія неможлива: Нація ізгоїв»

Спроба перенести Зеленого Ліхтаря на великий екран мала місце в 2011 році, до того як весь кіновсесвіт DC переродився під керуванням Зака ​​Снайдера. Мартін Кемпбелл поставив фільм з Раяном Рейнольдсом в ролі космічного поліцейського. При бюджеті в 200 млн доларів картина з тріском провалилася в прокаті, заробивши в Штатах лише 116 млн доларів. Навіть з урахуванням світового бокс-офісу фільм так і не зумів окупитися, намертво убивши ідею нової фантастичної франшизи.

Warner продовжує спроби формування франшизи за коміксами DC, але постійно стикається зі складнощами. 23 лютого стало відомо, що Джосс Відон залишив режисерський пост фільму «Бетгьорл», після чого студія прибрала проект в довгий ящик і більше не розглядає його як пріоритетний. Раніше з'явилися чутки, що Зака ​​Снайдера відсторонять від роботи над кіновсесвіту. 9 лютого з'явилась новина, що Майкл Бей придивляється до екранізації коміксів про Лобо, галактичного мисливця за головами.

 
Джерело: thathashtagshow.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####