10
ЛИП
2018

На Джонні Деппа подали в суд!

Інцидент пов'язаний з конфліктом на зйомках «Міста брехні». Актор образив і вдарив одного з членів знімальної групи.

Позов подав Грег Брукс, менеджер по локаціях. За його словами, Джонні Депп образив його, потім двічі вдарив по ребрах і запропонував Бруксу 100 000 доларів, щоб він вдарив його у відповідь.


Кадр з фільму 
«Місто брехні»

Брукс також судиться з режисером та продюсерами, оскільки йому довелося займатися роботою, яка не передбачала його участь. В один зі знімальних днів у квітні 2017-го робота над картиною велася в районі готелю Barclay в Лос-Анджелесі. Брукс підійшов до режисера Бреда Фурмана, щоб повідомити, що дубль з Деппом, який він зібрався знімати, повинен стати останнім на сьогодні - далі продовжувати роботу було заборонено.

Згідно з позовом, Фурман змусив Брукса підійти до Деппа і сказати, що зйомки закінчені. Схоже, що у Деппа була певна репутація на майданчику, тому що Брукс почав шукати охоронця. Однак Депп підійшов до нього швидше (за даними Брукса від актора тхнуло алкоголем) з криком «Та ти що за *** такої, щоб говорити мені, що робити?» Брукс спробував пояснити, що як менеджер по локаціях він стежить за виконанням приписів адміністрації міста, і для зйомок є узгоджений час. Депп вдарив його і заявив «Я дам тобі сто тисяч доларів - Вріж мені по обличчю». Охоронець актора відтягнув Деппа від Брукса.

Повернувшись на роботу, менеджер виявив на майданчику продюсера, який попросив його написати заяву про відмову подавати в поліцію через інцидент. Брукс відмовився і моментально був звільнений.

У фільмі «Місто брехні» Депп грає детектива поліції Лос-Анджелеса, який розслідує вбивство репера Ноторіуса Біга, застреленого в 1997 році.

Видання The Hollywood Reporter попросило прокоментувати ситуацію до представників Деппа, Фурмана та в виробничу компанію фільму Good Films Productions. Виявилося, що у Фурмана змінився прес-аташе, а нових даних поки немає. Відповіді від представників актора і Good Films Productions не було.

 
Джерело: hollywoodreporter.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####