10
ЛИП
2018

Завершилися зйомки «Гри престолів»!

Восьмий сезон обіцяє шанувальникам серіалу епічно розв'язку.

Як повідомляє сайт Watchers on the Wall, посилаючись на свої джерела, 6 липня в декораціях Королівської Гавані завершилися зйомки восьмого сезону популярного серіалу HBO «Гра престолів».

Автори сайту, що відслідковує все, що відбувається з екранізацією циклу романів Джорджа Р. Р. Мартіна, відзначають, що 30 червня пройшла вечірка з приводу закінчення знімального процесу, але робота над проектом тривала ще кілька днів.

Якщо судити по фотографіях з останніх знімальних днів, у фінальному сезоні столицю Семи Королівств чекає велике потрясіння.


8 липня з серіалом розпрощалася Мейсі Вільямс. Виконавиця ролі Арьї Старк опублікувала в Instagram фото кросівок, забруднених кров'ю, і написала: «Прощай, Белфаст. Прощай, Арья. Прощай, "Гра престолів". Було весело. Попереду нас чекає ще більше пригод».
 
Багато експертів почали шукати таємний сенс в пості актриси. Ретельному аналізу піддали взуття і хештег #lastwomanstanding, що можна перевести як «остання жінка на землі» або «остання, яка залишилася в живих». У цих словах фанати побачили думку, що Арья буде єдиною, хто переживе фінал, але, що набагато більш імовірно, фраза належить до втоми.

Закінчивши роботу над серіалом, Кіт Герінґтон планує розпрощатися з образом Джона Сноу і постригтися. Актор вже намітив собі кілька проектів і вважає, що знаменита зачіска бастарда стане для нього перешкодою.

Софі Тернер в пам'ять про зйомки в серіалі зробила собі татуювання з гербом Старків з підписом «Зграя виживає». Фанати вирішили, що таким чином актриса натякає на долю героїв «Гри престолів». Пізніше Тернер уточнила, що це не спойлер, а просто нагадування про роки, проведені з колегами по зйомках.

Емілія Кларк, яка отримала світову популярність завдяки ролі Дейнеріс Таргарієн, закінчила роботу над серіалом раніше колег і 17 червня опублікувала пост в Instagram, де попрощалася з «сім'єю, якій їй завжди буде не вистачати».Як саме закінчиться серіал, ніхто точно не знає. Творці «Гри престолів» пішли на безпрецедентні заходи в спробі зберегти таємність. Було підготовлено декілька фальшивих кінцівок, а знімальний процес проходив під випадково обраною робочою назвою «Лики ангелів».

Щоб уникнути можливих витоків актори працювали виключно з цифровими версіями сценарію, які до того ж самознищувалися з часом. У деяких випадках свої репліки актори отримували через навушник.

Фінал «Гри престолів» повинен стати масштабним. Тільки для зйомок однієї бойової сцени у творців серіалу пішло 11 тижнів. В одному з інтерв'ю Софі Тернер розповіла, що за кількістю смертей восьмий сезон значно перевершує всі минулі сезони разом узяті.

Восьмий сезон «Гри престолів» стартує в 2019 році, але точна дата прем'єри поки не повідомляється. Він буде складатися лише з шести серій, але хронометраж кожного епізоду може бути збільшений. Шоураннер Девід Бениофф і Ден Вайс особисто знімуть фінал сезону.

 
Джерело: watchersonthewall.com
Переклад: kinobox.in.ua

#####