11
ЛИП
2018

Відома дата початку зйомок «Джокера» з Хоакіном Феніксом

Картина Тодда Філліпса офіційно отримала зелене світло.

Студія Warner Bros. закінчила переговори з Хоакіном Феніксом і планує вже у вересні приступити до зйомок безіменного проекту Тодда Філліпса про Джокера. Як і повідомлялося раніше, зірка фільмів «Майстер» і «Переступити межу» зіграє в картині головну роль.На фото: Хоакін Фенікс

9 лютого стало відомо, що Warner і Філліпс планують запросити у фільм Фенікса і почали переговори з актором. Фенікс весь цей час заперечував можливу причетність до картини, але в підсумку джерела підтвердили, що актор і студія досягли угоди.

Режисер комедій «Похмілля у Вегасі» і «Встигнути до...» Тодд Філліпс із серпня 2017 року працює разом зі Скоттом Сільвером над сценарієм картини про молодість Джокера. Філліпс поставить стрічку. Мартін Скорсезе спродюсує проект. Бюджет фільму оцінюється в районі 55 млн доларів.

Сільвер і Філліпс хочуть показати, як саме звичайна людина перетворився в божевільного злочинця і постійного клієнта лікарні Аркхем. Історія розгорнеться в 1980-х і більше нагадуватиме сувору кримінальну драму, ніж типовий супергеройський фільм.


Фрагмент обкладинки коміксу «Бетмен»

Фільм Філліпса буде існувати самостійно і не стане частиною загального кіновсесвіту DC. Картина вийде під знаком нової кінокомпанії, яка покликана допомогти Warner розширити всесвіт коміксів DC за допомогою нових і незвичайних історій і з застосуванням різних персонажів, частково задіяних в основній лінії екранізацій.

Зараз Джокером кіновсесвіту DC є Джаред Лето, який зіграв знаменитого персонажа в «Загоні самогубців». Джерела помічають, що Фенікс не замінить Лето, але втілить іншу версію лиходія. При цьому студія планує випустити сольний фільм і з Джокером у виконанні Лето.

 
Джерело: variety.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####