06
СЕР
2018

Роб МакЕлхенні не зніматиме «Майнкрафт»

Аарон і Адам Ні напишуть новий сценарій екранізації популярної відеогри.

Проект студії Warner «Майнкрафт», екранізація однойменної гри, позбувся режисера. Роб МакЕлхенні, співавтор серіалу «У Філадельфії завжди сонячно», залишив роботу над картиною, реліз якої повинен був відбутися в травні 2019 року.


На фото: Роб МакЕлхенні

МакЕлхенні не розкриває, чим продиктоване рішення залишити режисерське крісло екранізації.

Студія вже встигла привернути до роботи над проектом нових сценаристів. Спочатку над екранізацією разом з МакЕлхенні працював Джейсон Фукс («Пен: Подорож до Небувалії»). Тепер знамениту гру під формат повнометражного фільму будуть адаптувати Аарон і Адам Ні, які нещодавно призначені постановниками фільму «Володарі всесвіту» студії Sony.

У листопаді 2016 року стало відомо, що в екранізації гри зніметься Стів Карелл. На даний момент актор як і раніше закріплений за проектом як виконавець головної ролі, але після відходу режисера Карелл також може відмовитися від участі у фільмі.

Найближчим часом Warner планує знайти нового постановника екранізації. Прем'єра «Майнкрафту» повинна була відбутися 24 травня 2019 року, але у зв'язку з перестановками студія планує перенести дату релізу.

Minecraft - незалежна гра в жанрі пісочниці з елементами симулятора виживання і відкритим світом, розроблена шведським програмістом Маркусом Перссоном і випускається заснованою ним же компанією Mojang. У 2014 році компанія Mojang і права на «Minecraft» були придбані американською компанією Microsoft за 2,5 млрд доларів.


«Майнкрафт»

«Minecraft» надає в розпорядження гравця тривимірний процедурно-генерований світ, що повністю складається з кубічних блоків, і дає можливість вільно перебудовувати його, створюючи складні споруди. «Minecraft» є однією з найуспішніших комп'ютерних ігор в історії. До осені 2014 роки її продаж на всіх платформах перевищили 60 мільйонів копій, а кількість зареєстрованих гравців в грі досягло 100 мільйонів.

Рой Лі («Lego® Фільм») спродюсує проект.

 
Джерело: collider.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####