08
СЕР
2018

Дейв Батіста пригрозив залишити кіновсесвіт Marvel

Колишній рестлер готовий залишити «Вартових галактики», якщо студія не використає сценарій Джеймса Ганна.

Дейв Батіста, виконавець ролі Дракса у фільмі «Вартові галактики», знову виступив на захист режисера Джеймса Ганна, звільненого Disney через образливі жарти 10-річної давності. Актор зізнався, що може залишити франшизу, якщо студія відмовиться використовувати закінчений сценарій Ганна для третіх «Вартових».


Дейв Батіста у фільмі
«Вартові галактики 2»

«Я зараз перебуваю в тій ситуації, що якщо Marvel не візьме цей сценарій, то я попрошу розірвати зі мною контракт, вирізати мене з фільму або взяти на цю роль іншого актора. Зробити інакше було б неправильно по відношенню до Джеймса», - розповів Батіста.

Студія Disney вирішила розірвати стосунки з Ганном, коли кілька консервативно налаштованих користувачів знайшли в Twitter режисера старі записи, де він жартує на тему сексуального насильства і педофілії.

Після звільнення в захист Ганна виступили багато зірок кіно і просто користувачі інтернету. Петиція, яка закликає студію найняти постановника назад, зібрала понад 360 тисяч підписів. Днями Ганна підтримав Курт Рассел. 30 липня зірки франшизи опублікували відкритий лист, де закликали пробачити режисера і виявили надію знову попрацювати з Ганном над третім фільмом.

Батіста, чия кар'єра після виходу «Вартових галактики» різко пішла вгору, всіма силами підтримує Ганна і постійно виступає на захист режисера. «"Правоохоронці" без Джеймса Ганна - це не "Правоохоронці"», - написав актор декількома днями раніше і зізнався, що зніматися в третьому фільмі без Ганна буде неприємно.

«Ніхто не захищає його твіти, - каже Батіста. - Але це була справжня кампанія з дискредитації хорошої людини. Я розмовляв з Крісом Праттом на наступний день після звільнення, і він трохи релігійний і хотів спершу помолитися, щоб у всьому розібратися, але моя реакція була швидшою: "Нахер все це". Повна фігня. Джеймс - один з найдобріших і милих людей в світі».

Ситуація з Ганном продовжує розвиватися. Після звільнення студія зберігає мовчання і ніяк не реагує на петиції і тексти в інтернеті. Disney також не поспішає оголошувати, хто займе режисерське крісло «Вартових галактики 3». Джерела не можуть точно сказати, чи готова студія продовжити співпрацю з постановником.

 
Джерело: shortlist.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####