09
СЕР
2018

Студія Universal відклала фільм «Ковбой ніндзя вікінг»

Екранізацію коміксу про кілера з диссоціатівним розладом особистості прибрали в довгий ящик.

Universal видалила з графіка релізів фільм «Ковбой ніндзя вікінг» - екранізацію однойменного коміксу Ей Джея Лібермана і Райлі Россмо. Раніше його прем'єра була призначена на червень 2019 року. Студія зрушила картину на невизначений термін, і зараз доля проекту під питанням.

Картина перебувала на стадії препродакшену, і недавно до акторського складу приєдналася зірка серіалу «База Куантіко» Пріянка Чопра. Виконавцем головної ролі значився Кріс Пратт, а постановниця серіалів «Гра престолів» і «Пуститися берега» Мішель МакЛарен займала режисерське крісло фільму. Ден Мазо і Раян Інгл працювали над сценарієм.


На фото: Кріс Пратт

Зйомки стрічки повинні були початися у вересні в Лондоні.

Представники студії стверджують, що екранізація як і раніше в роботі, а нова дата прем'єри буде обрана пізніше. Відповідно до джерел, близьких до виробництва, картину відклали через проблеми зі сценарієм (чутки про можливе закриття всього проекту з'явилися ще в березні). Бюджет екранізації оцінюється в розмірі 65 млн доларів, і Universal розраховувала вибудувати навколо фільму нову франшизу.

Комікс розповідає про надсекретний контррозвідувальний підрозділ, де пацієнтів, які страждають від диссоціативного розладу особистості, перетворюють в спецагентів під кодовою назвою «Трійка». Кожен з них володіє потрійним набором особливих умінь, пов'язаних з різними особистостями.

Дункан - один з найнебезпечніших і смертоносних агентів, якому належить взятися за револьвер, катану і сокиру, щоб знайти і вбити колишніх колег, які вийшли з-під контролю.


Фрагмент обкладинки коміксу «Cowboy Ninja Viking»

Спочатку сценарій адаптації написали Пол Вернік і Ретт Різ, автори «Дедпула». Згодом їх текст переробив Крейг Мазін («Мисливець і Снігова королева»), а потім до роботи підключився Ерік Пірсон («Тор: Раґнарок»). В результаті текст переписують Мазо і Інгл.

Студія Disney придбала права на екранізацію коміксу в 2010 році, але, коли період їх використання минув, вони перейшли до Universal. У 2012-му постановкою картини повинен був зайнятися Марк Форстер («Всесвітня війна Z»). Пратт приєднався до проекту в 2014 році. На початку 2015-го студія вела переговори з режисерами «Джона Уіка» Чадом Стахелскі і Девідом Літчем, але в підсумку проект так і залишився без постановника.

 
Джерело: collider.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####