09
СЕР
2018

У премії «Оскар» з'явиться нова номінація!

Номінація матиме назву «Найкращий популярний фільм». То ж «оскари» тепер зможуть отримувати і блокбастери.

Починаючи з наступного року серед уже відомих номінацій на «Оскар» з'явиться нова - за найкращий популярний фільм. Пояснень, як саме будуть відбиратися фільми в цій категорії, не було, але вже зараз зрозуміло, що кіноакадемія усіма силами намагається рятувати падаючі рейтинги трансляції.


Кадр з фільму 
«Месники: Війна нескінченності»

Президент кіноакадемії Джон Бейлі 8 серпня 2018-го був переобраний на другий термін і почав його з обігу, в якому говориться, що «Оскар» повинен покращитися, щоб залишатися актуальним в сучасному світі. І це завдання частково належить вирішити змінами як в номінаціях, так і в самій церемонії.

Протягом останніх років «Оскар» роздавали досить довго. Церемонія часом тривала до четвертої години, причому, не дивлячись на всі хитрощі, вона залишається одноманітною. Крім затягнутої трансляції вручення нагород кіноакадемії, існують більш компактні і яскраві церемонії: «Золотий глобус», Independent Spirit Awards, премії акторської гільдії (SAG), Critics Choice Awards. Всі вони проводяться раніше «Оскарів», і, як правило, склад номінантів приблизно однаковий.

У наступному році «Оскар» вручатимуть 24 лютого, після чого з 2020-го церемонія стане виходити істотно раніше, 9 лютого. Але вже з 2019 року «Оскар» повинен буде стати коротшим (швидше за все, через скорочення кількості номінацій, які вручаються в прямому ефірі), а також популярнішим. Критики давно відзначали, що кіноакадемія продовжує ігнорувати блокбастери. Так що тепер у «Зоряних воєн» або «Вартових галактики» з'явиться шанс отримати «Оскар» за фільм, а не за досягнення технічного характеру.

 
Джерело: variety.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####