10
ВЕР
2018

Джеремі Реннер опублікував фото зі зйомок «Месників 4»

Робота над продовженням «Війни нескінченності» йде повним ходом.


Кадр з фільму 
«Месники»

Джеремі Реннер, виконавець ролі Клінта Бартона в кіновсесвіті Marvel, повісив у своєму Instagram-акаунті фотографію з перезйомок четвертої частини «Месників», підтвердивши тим самим, що Соколине Око нарешті повернеться на екрани.«Месники 4» очікуються в кінотеатрах навесні 2019 року, але робота над картиною все ще йде повним ходом. У вересні в Атланті стартували дозйомки, на яких присутні всі актори оригінальних «Месників».

Згідно Марку Руффало, знімальна група і акторський склад блокбастера зібралися для завершення роботи над картиною. За словами актора, в даному випадку мова не йде про звичайні дозйомки / перезйомки. «Ми повинні закінчити зйомки фільму, чого не зробили, коли покинули майданчик в минулому році», - уточнив виконавець ролі Халка - Брюса Беннера.

Руффало також зазначив, що сценарій стрічки постійно змінюється. На його думку, навіть режисери Джо і Ентоні Руссо не знають, як все закінчиться.

«Багато що відбувається прямо там, - каже актор. - Дивна річ. Ми відзнімемо матеріал, а через кілька днів повертаємося на майданчик і все перезнімаємо, тому що вирішили вибрати інший напрямок. Проект як живий організм. Незважаючи на близьку дату релізу, ми продовжуємо працювати».

Блокбастер «Месники 4» з'явиться в українських кінотеатрах 2 травня.

 
Джерело: deadline.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####