10
ЖОВ
2018

Марго Роббі запропонували роль Барбі

Творці картини про знамениту ляльку продовжують пошуки актриси на головну роль.

Марго Роббі («Загін самогубців») може зіграти головну роль у фільмі «Барбі», який розповість про тяготи життя ідеальної ляльки. Актриса приступила до переговорів зі студією Warner, яка отримала права на екранізацію, після того як Sony не вдалося запустити проект.


На фото: Марго Роббі

Студія Sony працювала над проектом про Барбі з 2014 року, коли було оголошено про угоду з Mattel, компанією-правовласником. Спочатку головну роль в картині повинна була зіграти Емі Шумер («Красуня на всю голову»), але в підсумку актриса відмовилася від зйомок через складнощі з робочим графіком.

Замість Шумер у фільмі планувала знятися Енн Хетевей, але переговори з актрисою так ні до чого і не привели. У січні 2018 року стало відомо, що студія зрушила реліз стрічки з літа 2018-го на весну 2020-го. Поки проект знаходився в розробці, права на Барбі встигли повернутися до Mattel, і тепер компанія знайшла для картини нову студію.

Барбі, також відома як Барбара Міллісент Робертс, була створена Рут і Елліотом Хендлер і вперше побачила світ в 1959 році. Згодом лялька стала надзвичайно популярною, її ім'я перетворилося в бренд, і вона продовжує залишатися однією з топових іграшок.

Джерела, знайомі з проектом, порівнювали його з фільмами «Сплеск», «Зачарована» і «Великий». Головна героїня живе в чарівній країні Барбіленд, але пізніше виявляється вигнаною звідти через те, що здається іншим громадянам недостатньо досконалою. Опинившись в реальному світі, вона змушена звикати до нових правил і звикати до незвичайного оточення.

За час існування проекту над сценарієм встигли попрацювати Шумер, Діабло Коуді, Кім Карамел, Берт В. Роял, Хіларі Вінстон, Дженні Бікс і Ліндсі Бір.

Режисерське крісло картини пустує. У якийсь момент картиною зацікавилася Алетеа Джонс, але постійні затримки продакшена змусили постановницю переключитися на інші проекти. Джерела зазначають, що до «Барбі» придивляється Петті Дженкінс («Диво-жінка»), але до повноцінних переговорів справа поки не дійшла.

Нова дата релізу «Барбі» не повідомляється.

17 січня 2019 року глядачі зможуть побачити Марго Роббі в історичній драмі «Марія - королева Шотландії».

 
Джерело: hollywoodreporter.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####