07
ЛИС
2018

Продюсер «Нікчемного я» перезапустить «Шрека»

Зелений огр повернеться на екрани під новим керівництвом.

Студія Universal розпочала роботу над перезапуском «Шрека» і «Кота в чоботях», повідомляє Variety. Для роботи над новою версією залучили продюсера Крістофера Меледандрі, відомого по мультфільмах «Нікчемний я», «Посіпаки» і «Секрети домашніх тварин».


Кадр з мультфільму 
«Шрек»

Автори перезапуску планують придумати нові історії для велетня і залучити до персонажа сучасного глядача. При цьому вони не мають наміру міняти головний елемент, завдяки якому оригінальний «Шрек» став таким популярним, - акторів озвучення, таких як Майк Майєрс, Едді Мерфі і Антоніо Бандерас. Меледандрі окремо відзначив, що збирається залучити до роботи всіх учасників оригіналу.

У 2016 році компанія Comcast придбала анімаційну студію DreamWorks за 3,8 млрд доларів. Спочатку передбачалося, що Меледандрі, керуючий мультпідрозділом Universal, очолить і DreamWorks, але продюсер визнав, що не зможе якісно контролювати роботу двох студій.

Оригінальний «Шрек», який побачив світ у 2001 році, розповідав про огра, який спокійно жив на рідному болоті і нікого не чіпав. Вирватися з рідної рутини Шрека змушує лорд Фаркуад, правитель місцевого королівства. Він вирішив зробити з болота гетто для всіх казкових істот, що абсолютно не влаштовує огра. Єдиний спосіб врятувати рідну глушину - добути для Фаркуада прекрасну принцесу Фіону, яка тужить в неприступній башті, що охороняється вогнедихаючим драконом.

«Шрек» став надзвичайно популярним і зібрав в прокаті 484 млн доларів при бюджеті в 60 млн доларів. Слідом за першою картиною послідували сиквели і мультсеріал. Один з друзів Шрека, Кіт у чоботях, навіть отримав власний спін-офф. Зелений велетень виявився в центрі величезної машини з виробництва мерчендайзу, і не дивно, що студія хоче воскресити глядацький інтерес до франшизи.

Меледандрі впевнений, що студії вдасться грамотно перезапустити «Шрека».

 
Джерело: variety.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####