08
ЛИС
2018

Джуд Лоу розповів про зйомки «Капітана Марвел»

За словами актора, робота над сиквелом «Фантастичних звірів» пройшла набагато спокійніше.

Джуд Лоу взяв участь у записі передачі «Пізнє шоу зі Стівеном Кольбером», де всіляко ухилявся від питання, кого ж він грає в блокбастері «Капітан Марвел». Актор розповів, що студія Marvel дуже наполегливо захищає знімальний майданчик картини від можливих витоків.


Джуд Лоу на зйомках передачі 
«Пізнє шоу зі Стівеном Кольбером»

При цьому на зйомках «Злочинів Ґріндельвальда», де Лоу грає молодого Дамблдора, нічого подібного не було, зазначив актор.

«Мені здається, це різниця між британцями і американцями, - каже актор. - З "Фантастичними звірями" вони такі: "Ми думаємо, ти нікому не розкажеш ці таємниці. А навіть якщо і розкажеш, попросимо тебе цього більше не робити і, може бути, непомітно тебе вб'ємо"».

«У Marvel це: " НІКОМУ ****** НЕ смій ПРО ЦЕ РОЗПОВІДАТИ!"» - додав Лоу.

Лоу також розповів, що до нього приставили спеціальну людину, яка постійно стежила, щоб актор, бува, не засвітився в костюмі: «"Одягніть плащ! Одягніть плащ! Сховайтесь! Накиньте капюшон!"- кричали вони».

«Одного разу на майданчик прийшли мої діти, - продовжує актор. - Так вони бігали за нами з криками "ПІДПИШІТЬ УГОДИ ПРО НЕРОЗГОЛОШЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ! ХТО ВОНИ ТАКІ? "Все було дуже строго і страшно».

Розвиток інтернету і культури масового споживання будь-якої інформації призвело до того, що студіям доводиться йти на безпрецедентні заходи, щоб хоча б ненадовго зберегти в таємниці подробиці сюжету. На зйомках восьмого сезону «Гри престолів» використовували цифрові версії сценарію, які самознищувалися з часом. Текст «Пробудження сили» друкували на червоних сторінках, які не можна було скопіювати або сфотографувати, а творці «Останніх джедаїв» використовували номера замість імен акторів.

Прем'єра «Капітана Марвел» відбудеться 7 березня 2019-го.

 
#####