29
ЛИС
2018

Брати Руссо підтвердили смерть Локі

Режисери «Війни нескінченності» спростували популярну теорію.На минулому в Лос-Анджелесі спеціальному показі «Війни нескінченності» режисери картини Джо і Ентоні Руссо прямим текстом заявили, що Локі не пережив зустріч з Таносом. Про це розповів в Twitter редактор / Film Пітер Скіретта.

«Братів Руссо запитали щодо фанатської теорії про те, що Брюс Беннер - це насправді замаскований Локі. Вони відповіли: "Локі мертвий"».Незважаючи на підтвердження з боку братів Руссо, Локі все-таки повернеться на екрани. Стрім-сервіс Disney + розробляє міні-серіал, головним героєм якого стане бог хитрості і обману. Очікується, що Том Хіддлстон знову приміряє золотий шолом з рогами.

Режисери з задоволенням спілкувалися з глядачами, але категорично відмовилися хоч щось розповідати про четвертих «Месників» або трейлер картини. Замість відповіді Джо Руссо підготував запис клаксона, який він включав кожен раз, коли розмова заходила про продовження «Війни нескінченності».

На даний момент до цих пір не відома повна назва «Месників 4», а Marvel не поспішає випускати трейлер (або тизер) блокбастера. Замість цього фанатам залишається тільки гадати і робити припущення.

Українська прем'єра «Месників 4» відбудеться 2 травня 2019 року.

 
#####