30
ЛИС
2018

Warner розпочала роботу над адаптацією коміксів «Синій Жук»

Автор нового «Обличчя зі шрамом» напише сценарій екранізації.

Студія Warner Bros. запустила у виробництво супергеройський проект «Синій Жук» (Blue Bettle) - екранізацію однойменних коміксів видавництва DC. Гарет Даннет-Алкосер напише сценарій адаптації. Зев Формен візьме на себе функції виконавчого продюсера.


Синій Жук

Як і у випадку з більшістю героїв DC, Синій Жук - ім'я кількох персонажів. Найперший, Ден Гаррет, який дебютував на сторінках коміксів «Mystery Men Comics» видавництва Fox Comics в 1939 році. Спочатку він був звичайною людиною - поліцейським, який використовував особливе спорядження для боротьби зі злочинністю.

У 1950-х, коли персонаж перейшов до Charlton Comics, з Гаррета зробили археолога. Він знаходить магічний єгипетський артефакт у формі скарабея, який дає йому неймовірні здібності для боротьби зі злом.

У 1966 році на світ з'явився найвідоміший Синій Жук - Тед Корд. Учень Дена Гаррета, талановитий винахідник і спортсмен, він успадкував образ Жука після смерті наставника. Корд не зміг використовувати магічного скарабея і замість цього покладався на власний розум, розбираючись зі злочинністю за допомогою різноманітних пристосувань.


Тед Корд

Після Корда, який став жертвою злодія Максвелла Лорда, Синім Жуком став Хайме Рейєс, підліток з Техасу. На відміну від Корда, йому вдалося активувати скарабея. Древній артефакт виявився зразком інопланетної технології і прикріпився до хребта юнака. Новий Синій Жук отримав потужну броню, яка легко адаптувалася під будь-яку ситуацію.

Відповідно до джерел, творці картини планують взяти за основу комікси про Рейєса і його версії Синього Жука.

Новий фільм кіновсесвіту DC, «Аквамен», з'явиться в українських кінотеатрах 13 грудня.

 
Джерело: thewrap.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####