04
ГРУ
2018

Marvel екранізує комікс про майстра бойових мистецтв

Автор «Диво-жінки: 1984» напише сценарій адаптації.

Студія Marvel розпочала роботу над картиною «Шанг-Чі» (Shang-Chi) - екранізацією коміксів про однойменного героя, майстра бойових мистецтв. Дейв Каллахем, який працював над сиквелом «Диво-жінки» і екшн-франшизою «Нестримні», напише сценарій адаптації.

 
«Шанг-Чі» стане для Marvel першим проектом з протагоністом азіатського походження. Відповідно до джерел, зараз студія зайнята пошуком відповідного режисера азіатського або американо-азіатського походження.

Шанг-Чі, також відомий як Майстер Кунг-фу, дебютував на сторінках коміксу «Special Marvel Edition» у 1973 році. Стів Енглхарт і Джим Старлін придумали персонажа, коли в Америці спостерігався пік популярності фільмів Брюса Лі, тому Шанг-Чі має певну схожість з легендарним актором. Тоді ж на світ вперше з'явився і Залізний Кулак.

У коміксах Шанг-Чі - син суперлиходія Фу Манчу, якого ростили далеко від решти світу. Під керівництвом батька він з малих років тренувався у всіляких бойових мистецтвах, що дозволило Шанг-Чі досягти небувалої майстерності в безлічі дисциплін рукопашного бою. Згодом Шанг-Чі дізнався про зловісні плани свого батька по захопленню світу і вирішив виступити проти нього.

Протягом років Шанг-Чі регулярно зустрічався з іншими супергероями і прославився як головний майстер бойових мистецтв всесвіту Marvel. Він навіть тренував Людину-павука, коли той втратив павуче чуття, яке попереджає повзучого героя про небезпеку.

Творці картини планують переробити передісторію Шанг-Чі, щоб уникнути непотрібних стереотипів.

Зараз Marvel працює над лінійкою фільмів четвертої фази. У неї, швидше за все, увійдуть блокбастер «Вічні», сольний проект про ЧорнуВдову і кілька сиквелів.

Крім «Шанг-Чі», Дейв Каллахем напише сценарій продовження мультфільму «Людина-павук: Навколо всесвіту».

 
Джерело: deadline.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####