05
ГРУ
2018

Кевін Харт проведе 91-у церемонію «Оскар»

24 лютого актор підніметься на сцену театру «Долбі» в Лос-Анджелесі, щоб провести церемонію вручення нагород Американської кіноакадемії.


На фото: Кевін Харт

Кевін Харт підтвердив в Instagram, що його вибрали ведучим 91-ї церемонії вручення премії «Оскар». Актор стане четвертим афроамериканцем-ведучим за 90-річну історію нагороди після Річарда Прайора, Вупі Голдберга і Кріса Рока.«Мене постійно запитували, чи готовий я стати ведучим "Оскара", і моя відповідь завжди був однаковj.: для мене як для коміка це неймовірна можливість, і вона трапиться, коли повинна, - пише Харт. - З радістю визнаю, що нарешті настав мій час провести церемонію "Оскар"».

Вибір Харта на посаду ведучого церемонії згодом підтвердив Twitter Американської кіноакадемії.У жовтні продюсером 91-ї церемонії призначили Донну Джильотті, яка була тричі номінована на премію, а в 1998 році взяла нагороду кіноакадемії за фільм «Закоханий Шекспір». Однак пошуки ведучого затягнулися.

Якийсь час в Академії подумували взяти пару ведучих, але в підсумку було вирішено зупинитися на коміку, здатному підтримувати інтерес публіки протягом всієї церемонії. Цього року президент кіноакадемії пообіцяв, що церемонія не триватиме довше трьох годин.

До цього два роки поспіль церемонію вів Джиммі Кіммел.

22 січня будуть оголошені номінанти на «Оскар». 91-а церемонія пройде 24 лютого.

 
#####