11
СІЧ
2019

Семюел. Л. Джексон про нову надздібність Капітана Марвел

Під час візиту на знімальний майданчик блокбастера «Капітан Марвел» Семюел Л. Джексон розкрив журналістам кілька подробиць про героїню Брі Ларсон.

За словами актора, в арсеналі супергероїні є здатність, яка виявиться корисною в битві з Таносом, - подорож у часі.


Семюел Л. Джексон у фільмі 
«Капітан Марвел» 

«По суті, в плані суперздатності і можливості їх використання вона найсильніший персонаж у всьому всесвіті Marvel, - вважає Джексон. - І це дуже круто, як Брі втілила Керол Денверс на екрані».

«Я до того, що Месники виявилися в поганому становищі. Ми це бачили в "Війні нескінченності". І тепер ми знаємо, що потрібно хтось так само сильний, як і Танос, - продовжує актор. - В якийсь момент ми дізнаємося, наскільки вона сильна і що вона може. Вона рідка людина в кіновсесвіті Marvel, хто може подорожувати в часі».

Варто відзначити, що Джексон не говорить прямо про те, що Капітан Марвел вміє переміщатися в часі, а лише про те, що вона може це робити. Ймовірно, мова йде про посилену фізіологію Денверс, яка дає їй можливість витримати тривалий вплив тимчасового потоку.

З іншого боку, все ж є ймовірність, що кіноверсія Капітана Марвел вміє маніпулювати часом. Або Джексон просто пожартував і за наводкою братів Руссо спеціально пустив журналістів та інтернет по помилковому сліду.

У будь-якому випадку подорож в часі може стати важливим елементом сюжету «Месники: Завершення» і ключем до перемоги над Таносом.

Дія «Капітана Марвел» розгортається в 1990-і, але режисери картини Анна Боден і Раян Флек не поспішають розкривати, коли саме. В інтерв'ю Fandango вони розповіли, що при створенні частково спиралися на фільми 1980-х і 1990-х і хотіли передати відчуття бадді-комедій того часу. Мимохідь вони згадали ім'я Тоні Старка, який тоді був плейбоєм і гулякою, якому тільки належало стати Залізною людиною. Можливо, Боден і Флек натякнули, що в «Капітана Марвел» глядачів чекає камео майбутнього героя.

«Капітан Марвел» з 7 березня в українському прокаті.

 
Джерело: etonline.comfandango.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####