11
СІЧ
2019

«Оскар-2019» пройде без ведучого?

Як повідомляють джерела Variety, Кіноакадемія планує повністю відмовитися від ведучого для 91-ї церемонії вручення премії «Оскар».

Замість цього продюсери нагородження мають намір зосередиться на зіркових гостях, які оголошуватимуть номінантів кожної категорії і жартувати на задані теми.5 грудня стало відомо, що ведучим «Оскарів» у цьому році стане комік Кевін Харт. Однак уже через кілька годин актор залишив цей пост через старі гомофобні твіти. Харт відмовився вибачатися, і 91-а церемонія втратила обличчя. Організатори почали пошук кандидата на заміну, але з наближенням церемонії стало зрозуміло: пост ведучого так і залишиться порожнім.

Медіаконсультант Бред Едгейт вважає, що зміни можуть піти церемонії на користь: «Чому б не спробувати? Зараз все так неоднозначно, всі слова будь-якого ведучого будуть розібрані під мікроскопом. Відсутність ведучого може стати експериментом, і, давайте чесно, часи Боба Хоупа і Біллі Крістала пройшли».

До цього «Оскари» лише одного разу пройшли без ведучого - на 61-й церемонії, що відбулася в 1989 році. Тоді нагородження почалося з музичного номера Роба Лоу, де він заспівав пісню «Proud Mary» разом з Білосніжкою. Ці 11 хвилин вважаються гіршим, що сталося з «Оскарами» за весь час існування премії.Відмова від ведучого може піти «Оскару» на користь. Останнім часом церемонію все частіше звинувачували у надмірній розтягнутості. Відсутність людини, яка роздуває хронометраж, дасть нагороді шанс залучити глядача. На додаток до цього продюсери подумують відмовитися від не популярних технічних категорій на зразок «Найкращого звуку» і «Найкращого монтажу» і оголошувати їх онлайн, поза межами прямого ефіру.

91-а церемонія вручення премії «Оскар» відбудеться 24 лютого.

 
Джерело: variety.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####