13
ЛЮТ
2019

Для «Капітана Марвел» зробили сайт з 1990-х

До виходу «Капітана Марвел» залишилося менше місяця, і рекламна кампанія блокбастера набирає обертів. Дія фільму розгортається в 1990-і, так що студія Marvel запустила для нього окрему сторінку, виконану за всіма правилами інтернету того часу.


Marvel

Сторінка може похвалитися яскравими фарбами, графікою, шрифтами і лічильником відвідувачів внизу. На сайті можна подивитися ролики, почитати про героїв фільму, зіграти в гру «Людина або скрулл» і залишити коментар.


Marvel

«Капітан Марвел» розповідає про Керол Денверс, яка все життя була звичайною людиною. У неї були друзі, життя і мрія - вона хотіла стати найкращим пілотом у світі. Все змінилося, коли під час чергового вильоту Денверс зіткнулася з інопланетним кораблем. Так вона опинилася далеко від рідної Землі, на іншій планеті. Тепер вона член елітного загону раси крі і разом з іншими бійцями стоїть на захисті міжгалактичної Імперії.

Залишити пост її змушує загроза, що нависла над Землею: раса скруллів під проводом кровожерного Талоса почала операцію по непомітному захопленні планети. Денверс планує зупинити вторгнення і відправляється на рідну планету, де знайомиться з молодим оперативником «Щ.И.Т.» Ніком Ф'юрі.

 
#####