13
ЛЮТ
2019

Відома робоча назва нового «Термінатора»

У бесіді з Yahoo Entertainment Джеймс Кемерон розповів, під якою назвою зараз проходять зйомки перезапуску «Термінатора» - «Термінатор: Темна доля» (Terminator: Dark Fate). Це лише робочий підзаголовок, і згодом проект може називатися інакше.Тім Міллер займає режисерське крісло картини, а Кемерон в якості продюсера. При цьому він не намагається контролювати зйомки і не заважає Міллеру працювати. Кемерон упевнений, що режисер «Дедпула» зніме гідне продовження франшизи.

«Тім - дуже впертий і впевнений в собі режисер, у нього вистачає своїх ідей для фільму, - говорить Кемерон. - Я щось на зразок Pips, а він - Гледіс (Кемерон має на увазі групу Gladys Knight & The Pips)».

Сюжет перезапуску не розкривається. Відомо, що сюжет нового фільму проігнорує третій, четвертий і п'ятий фільми і замість цього продовжить історію «Термінатора 2». Арнольд Шварценеггер і Лінда Хемілтон знову з'являться на екрані в знайомих ролях.

Крім цього, на глядачів чекають і нові герої - бійці Опору, які намагаються зупинити чергову версію комп'ютера «Скайнет». Наталія Рейс, Маккензі Девіс і Дієго Бонета борються на стороні людства, а Гебріел Луна зіграє нову модель робота-вбивці.

 
#####