15
ЛЮТ
2019

Стартували зйомки продовження «Джуманджі»

Двейн Джонсон оголосив в Twitter про початок виробництва «Джуманджі 2» - продовження фільму «Джуманджі: Поклик джунглів». «Щасливого Дня святого Валентина. Чи не хочете зіграти в гру? Поїхали», - написав актор під фото з картриджем «Джуманджі».Сюжет сиквела не розкривається. Можна з упевненістю сказати, що зачарована гра не буде припадати пилом у кутку і знайде нових жертв для своїх небезпечних пригод.

Відомо, що в продовженні повернеться весь основний акторський склад минулого фільму, включаючи Кевіна Харта, Джека Блека, Карен Гіллан і молодих акторів, що зіграли героїв за межами «Джуманджі». Крім цього, в картині знімуться Денні ДеВіто, Денні Гловер і Аквафін. Режисер «Поклику джунглів» Джейк Кездан займе режисерське крісло сиквела.

«Джуманджі: Поклик джунглів» - продовження фільму 1995 року. Картина з'явилася в кінотеатрах практично одночасно з «Останніми джедаями» і деякий час залишалася непоміченою, але в підсумку показала в прокаті відмінні результати.

При бюджеті в 90 млн доларів стрічка зібрала в Штатах 317 млн ​​доларів. З виходом на міжнародний ринок сума зборів зросла до 769 млн доларів і в результаті склала 962 млн доларів. Студія не замислюючись розпочала роботу над сиквелом.

 
#####