08
БЕР
2019

З'явився список кандидатів на роль молодого Бетмена

Сайт Geeks WorldWide з'ясував список можливих акторів, яких Метт Рівз і студія Warner розглядають на роль Брюса Вейна в новому «Бетмені». За їхніми даними, плащ Темного лицаря може дістатися Джеку Рейнору, Александру Людвігу, Джеку О'Коннеллу, Аарону Тейлор-Джонсону або Ніколасу Холт.

На даний момент ця інформація не більше ніж чутка, і будь-яких підтверджень їй не надходило.


Бетмен

Всі названі актори, тим не менше, вписуються в концепцію «Бетмена» Рівза, який розповість про молодого Темного лицаря на зорі кар'єри борця зі злочинністю. Бен Аффлек, в лютому остаточно розлучився з роллю, на прем'єрі трилера «Потрійний кордон» підтвердив, що фільм покаже недосвідченого Брюса Вейна, який ще не встиг змужніти на вулицях Готема.

Довгий час по мережі ходили чутки, що Рівз і студія шукають на цю роль молодого, але знайомого виконавця, і всі актори зі списку, так чи інакше, знайомі глядачеві. Рейнор знімався в блокбастері «Трансформери:Час вимирання», Людвіг - в «Голодних іграх» і серіалі «Вікінги». Тейлор-Джонсон встиг засвітитися в кіновсесвіті Marvel, а Холт в останні роки регулярно грає Звіра в «Людях Ікс». О'Коннелл, в свою чергу, відомий по трилері «71» і драмі «Незламність».

Варто також відзначити, що всі обрані актори близькі один до одного за віком і статурою.

Раніше повідомлялося, що Рівз планує запропонувати роль Джейку Джилленхолу, але з цього нічого не вийшло. З'явилася інформація, що Бетмена зіграє Армі Хаммер, але актор сам її спростував. Останнім «надійним» кандидатом вважався Роберт Паттінсон.

Подробиці сюжету «Бетмена» не розкриваються. Відомо лише, що Рівз планує задіяти у фільмі відразу кілька класичних лиходіїв Темного лицаря, а головний герой буде ближчим до свого детективного коріння.

 
Джерело: thegww.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####