12
БЕР
2019

Ідріс Ельба зіграє Дедшота в «Загоні самогубців 2»

Зірка серіалу «Лютер» Ідріс Ельба може приєднатися до акторського складу «Загону самогубців 2». Студія Warner бачить актора в ролі Дедшота, якого в першому фільмі зіграв Вілл Сміт.

Творцям сиквела довелося шукати заміну для Сміта, коли з'ясувалося, що завантажений робочий графік не дозволить йому повернутися в другій картині.


На фото: Ідріс Ельба

Продовження / перезапуск «Загону самогубців» розробляє Джеймс Ганн, постановник «Вартових галактики». Він напише сценарій і займе режисерське крісло фільму.

Подробиць проекту немає. Джерела зазначають, що фільм не буде прямим продовженням картини Девіда Ейра і замість цього представить нову секретну команду негідників на службі уряду.

Зараз невідомо, хто разом з Ельбою з'явиться в новому загоні, але, за чутками, Марго Роббі повинна повернутися в ролі Харлі Квінн. Офіційного підтвердження, проте, поки не надходило.

Дедшот - майстер-снайпер, здатний вразити ціль на будь-якій відстані і під будь-яким кутом. Разом з Харлі Квін, Капітаном Бумерангом, Вбивцею Кроком і Дьябло він увійшов до складу «Загону самогубців» - секретної команди, створеної Амандою Воллер для виконання таємних операцій. Критики погано прийняли картину, що не завадило їй стати хітом прокату. Стрічка зібрала 746 млн доларів при бюджеті в 175 млн доларів.

15 березня глядачі зможуть побачити Ельбу в серіалі Netflix «Зроби голосніше, Чарлі», а 1 серпня актор з'явиться на великих екранах кінотеатрів в бойовику «Форсаж: Гоббс і Шоу». Зараз Ельба зайнятий на зйомках мюзиклу Тома Хупера «Кішки».

 
Джерело: hollywoodreporter.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####