13
БЕР
2019

Зйомки «Ангелів Чарлі»

Студія Sony поділилася в Twitter фотографією зі зйомок екшн-комедії «Ангели Чарлі».

На фото представлені виконавиці головних ролей Крістен Стюарт, Наомі Скотт і Елла Балінська, які під керівництвом режисера Елізабет Бенкс будуть розбиратися з проблемами по всьому світу.Нові «Ангели Чарлі» знову засновані на однойменному пригодницькому серіалі, який виходив з 1976-го по 1981-й. Оригінал розповідав про трьох жінок-детективів з приватного агентства якогось Чарлі Таусенда. Він спілкувався зі своїми співробітницями по телефону або через свого вірного помічника Бослі, відправляючи їх на різні завдання.

Творці ремейка переробили концепцію серіалу, і тепер «Ангели» працюють в приватному охоронному підприємстві, у якого є відділення по всьому світу. В перезапуску також буде кілька Бослі - замість Бенкс цю роль виконає Патрік Стюарт.

У 2000 році МакДжі зняв власних «Ангелів Чарлі» з Кемерон Діаз, Дрю Беррімор і Люсі Лью. В образі керівника «Ангелів» виступив Білл Мюррей. Картина заробила в прокаті 264 млн доларів, а продовження, яке вийшло в 2003-му «Ангели Чарлі 2: Тільки вперед» отримало трохи менше - 259 мільйонів.

 
#####