19
БЕР
2019

Група Queen хоче випустити сиквел «Богемної рапсодії»

Руді Долезал, режисер кліпів і близький друг групи Queen, зізнався в інтерв'ю, що музиканти зараз активно обговорюють можливість створення продовження байопіку «Богемна рапсодія».

За його словами, головна причина розмов про сиквел - прокатний успіх першого фільму.


Кадр з фільму 
«Богемна рапсодія»

«Я впевнений, що менеджер Queen Джим Біч планує сиквел, який починається після концерту Live Aid», - додав Долезал.

Представники продюсера Грема Кінга спростували інформацію про можливий сиквел.

«Богемна рапсодія», що вийшла восени 2018 року, розповідає про становлення і сходження на музичний олімп групи Queen, починаючи з перших виступів в клубах і закінчуючи масштабним благодійним концертом. У центрі сюжету перебуває Фредді Мерк'юрі, син іммігранта, який намагається за допомогою музики знайти своє місце в світі.

Спочатку фільм знімав Браян Сінгер, але постійна відсутність на знімальному майданчику і конфлікти з акторами змусили студію відсторонити його від роботи над картиною. В результаті її закінчив Декстер Флетчер, хоча в титрах залишилося ім'я Сінгера.

Проблеми на виробництві не завадили «Богемній рапсодії» домогтися приголомшливого успіху в прокаті. При бюджеті в 52 млн доларів фільм зібрав в світовому прокаті 875 млн доларів. Картина також стала чотириразовим лауреатом премії «Оскар-2019» і принесла Рамі Малеку заповітну статуетку за роль Мерк'юрі.

 
Джерело: pagesix.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####