06
КВІ
2019

Том Хенкс може зіграти менеджера Елвіса Преслі

Зірка «Коду да Вінчі» Том Хенкс веде переговори зі студією Warner щодо зйомок у новому безіменному фільмі База Лурмана. Акторові пропонують роль полковника Тома Паркера в біографічній картині про життя і кар'єру Елвіса Преслі.

Лурман поставить картину. Крейг Пірс, який працював з режисером над фільмами «Мулен Руж» і «Ромео + Джульєтта», написав сценарій спільно з Лурманом.


На фото: Том Хенкс

Полковник Том Паркер - легендарна фігура американської музичної індустрії. У 1955 році він познайомився з молодим Елвісом Преслі і вже через рік уклав з майбутнім королем рок-н-ролу ексклюзивний контракт. Паркер взяв на себе управління всіма справами Преслі в області шоу-бізнесу. Незабаром він уклав угоду з звукозаписним лейблом RCA і допоміг музикантові почати кар'єру в кіно.

Лурман спочатку планував запросити на роль Паркера велику зірку, але Преслі у нього зіграє молодий актор, який ще не встиг набриднути. Зараз режисер зайнятий пошуками підходящого виконавця, здатного втілити музиканта на великому екрані.

Лурман розраховує приступити до зйомок вже в цьому році.

Найближчим часом Хенкс розпочне зйомки у фантастичній картині «BIOS». У 2019 глядачі зможуть побачити актора у військовій драмі «Грейхаунд» і біографічному фільмі «Прекрасний день по сусідству». Хенкс також знову озвучив ковбоя Вуді в четвертій «Історії іграшок», яка побачить світ 20 червня.

 
Джерело: variety.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####