17
КВІ
2019

Серіал «Відьмак» вийде на Netflix в кінці 2019 року

Під час звіту про роботу стрім-сервісу глава відділу по виробництву контенту Netflix Тед Сарандос розповів, що серіал «Відьмак» побачить світ в четвертому кварталі 2019 року.

Таким чином, багатосерійна екранізація романів Анджея Сапковського буде доступна передплатникам, найпізніше, в грудні.


«Відьмак»

«Ну, в третьому кварталі у нас будуть нові епізоди і нові сезони наших найпопулярніших серіалів, - каже Сарандос. - "Дивні Дива", "Картковий будинок", "Помаранчевий - хіт сезону", "13 причин чому", "Еліта", яка прийшла до нас з Іспанії вже хітом, "Політик" Раяна Мерфі - новий серіал, який, як нам здається, дуже сподобається нашим глядачам».

«Після цього в четвертому кварталі ви побачите великі проекти, в які ми вкладалися, - продовжує він. - "Ірландець", "6 Underground", а також великий новий серіал - його зйомки зараз проходять в Угорщині, називається "Відьмак". Велика європейська власність, популярні ігри та книги, з неї вийде дуже цікава міжнародна серія».

Цикл романів в жанрі темного фентезі, «Відьмак» розповідає про світ, де монстри і люди змушені ділити територію. І коли чудовиська стають занадто небезпечними, звичайні люди вдаються до допомоги відьмаків - мисливців на монстрів. Головним героєм серії виступає відьмак Геральт з Рівії, який регулярно опиняється в самому епіцентрі важливих подій.

Лорен Шмідт («Шибайголова», «Приватна практика») написала сценарій адаптації. Вона ж виступає в якості продюсера і шоураннера проекту Netflix. Роль Геральта виконає Генрі Кавілл.

 
Джерело: variety.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####