10
ЛИП
2015

Аффлек береться за «Нічне життя» і сольного «Бетмена»

Участь Бена Аффлека в сольному фільмі про Бетмена підтверджено

Вважалося, що Бен Аффлек зіграє не тільки головну роль у новому сольному фільмі про Темного лицаря, але й сяде в режисерське крісло і напише сценарій. Наразі зірка обговорює з Warner свою активну участь у коміксі, але зйомки стартують лише після закінчення «Нічного життя».
 
На фото: Бен Аффлек

Джерела Variety стверджують, ніби Аффлек напише текст для «Бетмена» спільно з Джеффом Джонсом, який доклав руку до серіалу «Флеш». За словами інших інсайдерів, передбачається, що автори будуть працювати синхронно і, можливо, встигнуть завершити сценарій до кінця літа, після чого Бен повністю зосередиться на виробництві кримінальної драми за романом Денніса Ліхейна.

 
Кадр з фільму «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості»

Днями «Нічному життю» було дано зелене світло і зйомки картини планується почати в листопаді. Warner вже намітила реліз фільму на 7 жовтня 2016-го, але швидше за все, ця дата виходу буде скоректована.
 
Бен Аффлек у фільмі «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості»

Аффлек збирався взятися за екранізацію відразу після оскароносної «Операції "Арго"», але перспектива співпраці з Девідом Фінчером в трилері «Загублена» змусила його залишити на час свої власні режисерські пошуки й перенести виробничий процес на 2014-й. Тоді акторові запропонували приміряти на себе плащ Бетмена і «Нічне життя» знову лягла на полицю. Після цього зірка була зайнята в «Аудиторі» Гевіна О'Коннора і звільняється тільки тепер.
 
Аффлек на зйомках своєї останньої режисерської роботи «Операція "Арго"»

При такому розкладі не зовсім ясно, коли ж Аффлек візьметься безпосередньо за проект про Темномного лицаря. У DC цей фільм знаходиться в пріоритеті. Враховуючи те, що «Ліга справедливості: Частина 1» Зака ​​Снайдера вийде в листопаді 2017-го, а Петті Дженкінс готує «Чудо-жінку» з прицілом на червень того ж року, новий «Бетмен» може бути прикріплений до релізу в 2018-му.
 
Джерело: kinopoisk.ru
Переклад: kinobox.in.ua
#####