13
ЛИП
2015

Дженніфер Лоуренс стане частиною «Проекту "Розі"»

Дженніфер Лоуренс зіграє в романтичній комедії

Драма «Проект "Розі"», до якої торік придивлялися режисери «Мачо і ботана» Філ Лорд і Крістофер Міллер, обзавелася виконавицею головної жіночої ролі. У стрічці Columbia Pictures зніметься Дженніфер Лоуренс.
 
На фото: Дженніфер Лоуренс

Картина заснована на книзі австралійського письменника Грема Сімсіона, що оповідає про талановитого, але нелюдимого професора генетики. Вирішивши нарешті створити сім'ю, він запускає дослідницький проект «Дружина», чиєю метою є підбір ідеальної дівчини, що виключає претенденток зі шкідливими звичками. Барменша Розі Джермен, що зустрічається вченому, якраз являє собою носительку всіх тих якостей, які йому ненависні.

Філ Лорд і Крістофер Міллер планували взятися за постановку фільму ще в минулому вересні, проте в даний час кінематографісти переключилися на спін-офф «Зоряних воєн», присвячений юності Хана Соло, так що «Проект "Розі"» знаходиться в активному пошуку нового режисера.

 
На фото: Філ Лорд і Крістофер Міллер

Перший варіант сценарію картини написав сам Сімсіон, після чого текстом займалися Скотт Нейстадтер і Майкл Х. Вебер, автори «500 днів літа», також адаптували роман, за яким було знято хіт «Винні зірки». У продюсерах драми значаться Меттью Толмаков і Майкл Костіган.
 
Дженніфер Лоуренс у фільмі «Голодні ігри: Переспівниця. Частина 2»

Дженніфер Лоуренс минулі вихідні провела на конвенті Comic-Con, де представляла заключну серію франшизи «Голодні ігри», що виходить у прокат в листопаді і кінокомікс «Люди Ікс: Апокаліпсис». Актриса прикріплена до підготовлюваної до зйомок фантастичної мелодрами «Пасажири».
 
Джерело: kinopoisk.ru
Переклад: kinobox.in.ua
#####