13
ЛИП
2015

«Темна вежа» знайшла нового сценариста

Андерс Томас Йенсен напише сценарій для восьмитомного проекту «Темна вежа»

Компанії Sony Pictures і Media Rights Capital закрили операцію з Миколою Арселем. Режисер зніме для студій серіал «Темна вежа» за романами Стівена Кінга, але перш сам перепише наявний сценарій проекту, у чому йому допоможе його данський колега Андерс Томас Йенсен.
 
На фото: Андерс Томас Йенсен

Втім, скандинавський постановник, що стояв біля керма удостоєної премії Американської кіноакадемії «Вечори виборів», в першу чергу відбувся в якості успішного автора. Йенсен працював над шістьма фільмами Сюзанни Бір, включаючи оскароносну «Помсту». У послужному списку Андерса також присутні «Брати» Джима Шерідана, «Герцогиня» Сола Дібба, «Спасіння» Крістіана Леврінга і «Червона дорога» Андреа Арнольда, що отримала приз журі в Канні-2006. За текст до власних «Адамових яблук» датчанин номінувався на нагороду Європейської кіноакадемії.
 
Кадр з фільму «Адамові яблуки»

Арсель теж не є новачком у сценарній справі. Він відповідальний як за поставлений ним же «Королівський роман», так і за адаптацію шведського варіанту «Дівчини з татуюванням дракона». Нещодавно Микола завершив роботу над текстом картини про Роберта Ф. Кеннеді, в якій центральну роль виконає Метт Деймон.
 
Микола Арсель з зірками свого «Королівського роману»

Попередні версії сценарію екранізації кінговского циклу створювали Аківа Голдсман і Джефф Пінкнер. Нагадаємо, «Темна вежа» - це восьмитомний проект, над яким письменник працював понад два десятки років. Головний герой книг - останній член стародавнього лицарського ордену стрільців Роланд Діскейн, мандрівник по світу в пошуках міфічного місця, що утримує всі світи від руйнування і хаосу.
 
На фото: Стівен Кінг

Серіал сфокусується на першому томі серії. Після того як Арсель і Йенсен пройдуться по тексту, студії почнуть повноцінний кастинг. Раніше до образу Стрілка придивлялися Хав'єр Бардем і Рассел Кроу.

 
Джерело: kinopoisk.ru
Переклад: kinobox.in.ua
#####