14
ЛИП
2015

Джеймс Франко зацікавився загадковим вбивцею

Зірка скандального «Інтерв'ю» екранізує
«Вбивцю по сусідству»

Джеймс Франко планує взятися ще за одну екранізацію, однак на цей раз його привабив не класичний матеріал, а сучасний. Кінематографіст займеться адаптацією роману «Вбивця по сусідству» Алекс Марвуд.
 
На фото: Джеймс Франко

Колись журналістка, а тепер успішна письменниця отримала за свій літературний дебют «Мерзенні дівчата» Премію Едгара Аллана По в категорії «Краща книга в м'якій обкладинці». Друга робота Марвуд, опублікована в минулому році, розповідає про шістьох сусідів, змушених об'єднатися для свого захисту, не підозрюючи при цьому, що один з них є вбивцею.

Екранізацію будуть продюсувати сам Франко, його діловий партнер Вінс Джоліветт і Ана О'Райлі («Прислуга»), яку Джеймс задіяв у чотирьох своїх режисерських проектах, включаючи екранізації романів «Шум і лють» і «Коли я вмирала», а також драму «І програли бій» по Стейнбеку. У «Вбивці по сусідству» актриса, ймовірно, теж виконає одну з центральних ролей.

 
На фото: Ана О'Райлі

Франко востаннє можна було побачити на великому екрані в гучній комедії «Інтерв'ю» компанії Sony. Крім того, зірка з'явилася в «Королеві пустелі» Вернера Херцога, показаної в конкурсі Берлінале-2015, і в стрічці Віма Вендерса «Все буде добре», чия прем'єра відбулася на тому ж кіноогляді. На фестивалі «Санденс» цього року актор постав у фільмах «Мене звуть Майкл» про гей-активіста і «Правдива історія» з Джоном Гіллом.

 
Кадр з фільму «Інтерв'ю»

Джерело: kinopoisk.ru
Переклад; kinobox.in.ua
#####