15
ЛИП
2015

Аманда Сейфрід не згодна зі своїми прибутками

Зірка «Третього зайвого 2» поскаржилася на гендерний підхід до кіногонорарів

Днями Аманда Сейфрід в інтерв'ю виданню Sunday Times зізналася, що за участь в одному з крупнобюджетних проектів останніх років вона отримала гонорар, який складав всього 10% від суми, запропонованої її партнеру-чоловікові.
 
Аманда Сейфрід у фільмі «Дорогий Джон» з Ченнінгом Татумом

Зірка «Третього зайвого 2» розсудливо не стала згадувати назву фільму, проте аналітики індустрії припустили, що мова йде, ймовірно, про «Дорогого Джона» з Ченнінгом Татумом або «Час» з Джастіном Тімберлейком. Актриса поскаржилася на катастрофічну різницю в заробітній платі, незважаючи на приблизно однаковий статус артистів, зайнятих у стрічці. «Справа не в тому, скільки ви отримуєте, а в тому, наскільки це справедливий розклад», - додала Аманда.
 
Аманда Сейфрід у фільмі «Час» з Джастіном Тімберлейком

Сейфрід також зазначила, що не завжди буває легко домовитися про підвищення гонорару, як це зробила, наприклад, Шарліз Терон, дізнавшись, що за зйомки в сиквелі «Білосніжки і мисливця» студійні боси планують заплатити їй набагато менше, ніж Крісу Хемсворту.
 
Тед і Сайфред: У кого гонорар був більше?

В останні місяці ситуації утиску прав жінок в кіноіндустрії регулярно опиняються в центрі уваги. У грудні минулого року хакери, які отримали доступ до внутрішньої листуванні компанії Sony, виявили суттєві відмінності в оплаті праці акторів і актрис в Голлівуді. Так, стало відомо, що Крістіану Бейлу і Бредлі Куперу було виплачено 9% від прибутку «Афери по-американськи», тоді як Емі Адамс і Дженніфер Лоуренс дісталося по 7%, хоча зірка «Голодних ігор» на той момент вже мала статуетку «Оскар».
 
Джерело: kinopoisk.ru
Переклад: kinobox.in.ua
#####