17
ЛИП
2015

Автор «Мами» візьметься за «Воно»

Режисеру «Мами» доручать «Воно» Стівена Кінга

Андрес Мускетті, який два роки тому поставив хітовий хоррор «Мама», візьметься за режисуру екранізації класики Стівена Кінга «Воно», що розробляється New Line Cinema. До того проектом кілька років займався Кері Фукунага, який залишив його в кінці травня.
 
«Воно» зразка 1990 року

За інформацією The Hollywood Reporter, відразу після відходу творця «Справжнього детектива» продюсери Ден Лін, Рой Лі, Сет Грем-Сміт і Девід Катценберг тут же почали шукати йому заміну, оскільки фільм зараз є одним з пріоритетних на студії (зйомки же раніше планувалося розпочати наприкінці червня).
 
«Воно» зразка 1990 року

Після того, як угода з Мускетті буде завершена, почнеться пошук сценариста, який би переписав текст картини під бачення нового постановника. Однією з причин відходу Фукунага якраз було невдоволення продюсерів наявним сценарієм, не вписується у відведений тридцятимільйонний бюджет. Мабуть, Мускетті, чия «Мама» за голлівудськими мірками коштувала недорого, згоден на умови студії.
 
Кадр з фільму «Мама»

Проте New Line не відмовляється від концепції екранізації, поділеної на дві частини, адже, як показала телевізійна адаптація 1990 року, вмістити тисячусторінковий роман Кінга нелегко навіть у тригодинний хронометраж. Крім самого Андреса Мускетті до проекту приєднається і його сестра Барбара, готова взяти на себе частину продюсерських обов'язків.
 
На фото: Андрес та Барбара Мускетті

Після виходу «Мами», спродюсованою Гільєрмо дель Торо і зібравшою тільки в США понад 70 мільйонів доларів, Мускетті не знімав нових фільмів, хоча і отримував багато пропозицій. Зокрема, Universal зазивала його ставити черговий ремейк своїй класичній «Мумії».

 
Джерело: kinopoisk.ru
Переклад; kinobox.in.ua
#####