17
ЛИП
2015

Робін знайде голос Майкла Сери

Майкл Сера озвучить Робіна в «Лего. Фільм: Бетмен»

Спін-офф «Лего. Фільму», присвячений Бетмену, знайшов актора для озвучення Робіна. Помічник Темного лицаря заговорить голосом зірки «Скотта Пілігрима» Майкла Сери. Сам Бетмен, як і планувалося, раніше закріплений за Віллом Арнеттом.
 
На фото: Майкл Сера

Останнім часом актор, який прославився роллю в «Супер Перцях», відійшов убік від голлівудського виробництва. Сірка займався музичною творчістю, зняв кілька короткометражок, майнув в камео комедії Сета Рогена «Це кінець» і знявся в незалежній картині «Хіти». Чималу частину часу забрав у нього відроджений серіал «Уповільнений розвиток», де Сера не тільки грає, але і числиться продюсером.

 
Майкл Сера у фільмі «Хіти»

У серпні 2016-го його можна буде почути в мультфільмі «Сосискова вечірка», в якому також задіяні багато соратників артиста за іншими проектами Джудда Апатоу: Сет Роген, Пол Радд, Крістен Віг, Джеймс Франко і Джона Хілл.
 
Лего-версія Робіна

Також нещодавно актор купив права на екранізацію сатиричної книги «Господарі Атлантиди» Чарльза Портіса (він же написав «Залізну хватку», екранізовану двічі, причому востаннє братами Коен). Її Сера планує адаптувати під свій режисерський повний метр. Роман, опублікований в 1985-му, оповідає про молоду людину, що опинилася пов'язаним з химерним релігійним культом.

Вихід «Лего. Фільм: Бетмен» запланований на 2017 рік.

 
Джерело: kinopoisk.ru
Переклад; kinobox.in.ua
#####