05
ВЕР
2016

Виконавець ролі Бетмена Бен Аффлек виклав в твіттер відео, на якому зображений персонаж, схожий на Дезстроука.

05
ВЕР
2016

Зняте в атмосфері повної секретності продовження «Відьми з Блер» привело в захват критиків на Comic-Con, а в жовтні воно дістанеться до українського прокату. Представляємо дубльований трейлер горора.

05
ВЕР
2016

Майстер екшн-жанру Джекі Чан отримає почесний «Оскар» за свій внесок в кінематограф.

02
ВЕР
2016

Сценаристи Рет Різзі і Пол Верник зізналися, що Раян Рейнольдс з особистої кишені оплачував їх присутність на знімальному майданчику кінокоміксу про балакучого найманця, тоді як студія Fox намагалася зекономити на подальшому залученні авторів до проекту.

01
ВЕР
2016

Історія великого кохання на межі життя і смерті від оскароносного режисера Роберта Земекіса. Представляємо перший тизер до стрічки.

01
ВЕР
2016

Фільм заснований на реальних подіях, а також книгах «Файли Сноудена: Історія найрозшуківанішої людини в світі» Люка Гардінга і «Час спрута», яку написав відомий російський адвокат Анатолій Кучерена.

01
ВЕР
2016

Керуючий регіональним відділенням великої компанії вирішує влаштувати в офісі епічну різдвяну вечірку, але все виходить з під контролю... До Вашої уваги перший трейлер.

31
СЕР
2016

Шотландська актриса Карен Гіллан зніметься разом з Двейном Джонсоном в сиквелі «Джуманджі».

30
СЕР
2016

Представляємо перший трейлер фантастичного бойовика «Диво-жінка», головну роль в якому грає ізраїльська актриса і модель Галь Гадот.