11
ЯНВ
2018

Він Дізель перетвориться в безсмертного суперсолдата

Зірці «Форсажу» запропонували роль в екранізації коміксу «Кривавий постріл».

Sony почала переговори з Віном Дізелем, повідомляє The Wrap. Акторові запропонована головна роль у фантастичному бойовику «Кривавий постріл» - екранізації коміксу видавництва Valiant. Фільм стане основою для кіновсесвіту, запланованою студією.

 
Він Дізель у фільмі «Форсаж 8»

Ніл Х. Моріц, відомий по франшизі «Форсаж», спродюсує проект спільно з Дінешем Шамдасані. Сценарій картини написав номінант премії «Оскар» Ерік Хайссерер («Прибуття»). Дейв Вілсон займеться постановкою.

«Кривавий постріл» розповідає про смертельно пораненого солдата Анджело Морталлі, якого воскрешають завдяки новітнім нанотехнологіям. Машини роблять його фактично безсмертним і перетворюють в суперсолдата. Організація, відповідальна за воскресіння, використовує Морталлі як таємного агента, відправляючи його в різні куточки світу для досягнення своїх цілей. Нове завдання Кривавого Пострілу - зібрати загін з людей з суперздатностями.
Фрагмент обкладинки коміксу Bloodshot

Джерела, близькі до виробництва, повідомляють, що Sony і Вілсон планують зробити картину за образом і подобою «Лоґана» і «Дедпула» з додаванням фантастичних елементів «Робокопа» і «Термінатора».

Вихід картини запланований на 2019 рік. Але перш глядачі зможуть побачити Кривавий Постріл в веб-серіалі «Ніндзяк проти всесвіту Веліант», де персонажа зіграв Джейсон Девід Френк.

 

Джерело: thewrap.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####