12
ЯНВ
2018

Гор Вербінскі покинув режисерське крісло «Гамбіта»

У екранізації коміксів про злодія-мутанта знову проблеми.

Гор Вербінскі, постановник фільмів «Ліки від щастя» та «Пірати Карибського моря», залишив роботу над картиною «Гамбіт» студії Fox. Джерела повідомляють, що відхід режисера відбувся за згодою сторін. Основною причиною називають проблеми з робочим графіком Вербінскі.

 
Гамбіт у коміксах

Ченнінг Татум і раніше значиться виконавцем головної ролі.

Вербінскі - останнє ім'я в списку постановників, які відмовилися працювати над проектом. До цього до «Гамбіта» придивлялися Даг Лайман («Ідентифікація Борна») і Руперт Ваятт («Повстання планети мавп»), але в кінцевому підсумку обидва режисера відмовилися знімати фільм.

 
Джонні Депп і Гор Вербінскі на зйомках фільму «Самотній рейнджер»

Гамбіт, також відомий як Ремі ЛеБо, - злодій екстра-класу родом з Луїзіани, майстер рукопашного бою і відмінний акробат. Завдяки своїй здатності мутанта Ремі вміє контролювати кінетичну енергію, заряджаючи будь-які неорганічні матеріали і змушуючи їх вибухати. Як правило, для цього Гамбіт використовує гральні карти, які він кидає з ідеальною точністю.

13 жовтня стало відомо, що Fox планує випустити «Гамбіта» 14 лютого 2019 року. Навіть за умови чергової зміни постановника у студії все одно залишається досить часу, щоб укластися в задані тимчасові рамки.

 
Джерело: deadline.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####