12
СІЧ
2018

Critics 'Choice Awards: Найкращий фільм «Форма води»

Картина Гільєрмо дель Торо отримала головний приз під час 23-ї церемонії вручення нагород «Вибір критиків».
 
Режисер Гільєрмо дель Торо з призами

«Форма води» Гільєрмо дель Торо виграла черговий приз. З 14 номінацій, стрічка здобула перемогу лише в трьох категоріях. Картину відзначили нагородою як найкращий фільм, а дель Торо - як найкращим режисером. Крім цього, стрічку і композитора Александра Депла нагородили за кращу музику.

Нагороди Critics 'Choice Movie Awards роздає асоціація Broadcast Film Critics, в яку входять 300 критиків, які працюють на радіо, телебаченні, а також в онлайн-виданнях. Сподіватися на цю премію в якості прогнозів на «Оскар» не варто - все-таки кіноакадеміки за неї не голосують.

Лауреати Critics 'Choice Awards такі:

Найкращий фільм:
  • «Дюнкерк»;
  • «Назви мене своїм ім'ям»;
  • «Леді Птаха»;
  • «Любов - хвороба»;
  • «Проект "Флорида"»;
  • «Патска»;
  • «Секретне досьє»;
  • «Темні часи»;
  • «Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі»;
  • «Форма води».
Найкращий актор:
  • Джейк Джилленхол - «Сильніше»;
  • Ґері Олдмен - «Темні часи»;
  • Джеймс Франко - «Горе-творець»;
  • Деніел Дей-Льюїс - «Примарна нитка»;
  • Деніел Калуя - «Пастка»;
  • Тімоті Шаламе - «Назви мене своїм ім'ям»;
  • Том Хенкс - «Секретне досьє».
Найкраща актриса:
  • Джессіка Честейн - «Гра Моллі»;
  • Марго Роббі - «Я, Тоня»;
  • Меріл Стріп - «Секретне досьє»;
  • Саллі Хокінс - «Форма води»;
  • Сірша Ронан - «Леді Птаха»;
  • Френсіс МакДорманд - «Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі».
Найкращий актор другого плану:
  • Армі Хаммер - «Назви мене своїм ім'ям»;
  • Майкл Стулбарг - «Назви мене своїм ім'ям»;
  • Патрік Стюарт - «Лоґан: Росомаха»;
  • Річард Дженкінс - «Форма води»;
  • Сем Рокуелл - «Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі»;
  • Віллем Дефо - «Проект "Флорида"».
Найкраща актриса другого плану:
  • Лорі Меткаф - «Леді Птаха»;
  • Мері Джей Блайдж - «Ферма "Мадбаунд"»;
  • Октавія Спенсер - «Форма води»;
  • Тіффані Хеддіш - «Ульотні дівчата»;
  • Холлі Хантер - «Любов - хвороба»;
  • Хонг Чау - «Зменшення»;
  • Еллісон Дженні - «Я, Тоня».
На фото: Кріс Хемсворт, Тайка Вайтіті і Люк Хемсворт

Найкращий режисер:
  • Гільєрмо дель Торо - «Форма води»;
  • Грета Гервіг - «Леді Птаха»;
  • Джордан Піл - «Пастка»;
  • Крістофер Нолан - «Дюнкерк»;
  • Лука Гуаданьїно - «Назви мене своїм ім'ям»;
  • Мартін МакДона - «Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі»;
  • Стівен Спілберг - «Секретне досьє».
Найкращий оригінальний сценарій:
  • Гільєрмо дель Торо і Ванесса Тейлор - «Форма води»;
  • Грета Гервіг - «Леді Птаха»;
  • Джордан Піл - «Пастка»;
  • Мартін МакДона - «Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі»;
  • Елізабет Ханна і Джош Сінгер - «Секретне досьє»;
  • Емілі В. Гордон і Кумейл Нанджіані - «Любов - хвороба».
Найкращий адаптований сценарій:
  • Аарон Соркін - «Гра Моллі»;
  • Вірджіл Вільямс і Ді Ріїс - «Ферма "Мадбаунд"»;
  • Джеймс Айворі - «Назви мене своїм ім'ям»;
  • Скотт Нойстедтер і Майкл Х. Вебер - «Горе-творець»;
  • Стівен Чбоскі, Стів Конрад і Джек Торн - «Диво».
Найкращий молодий актор або актриса:
  • Бруклін Прінс - «Проект "Флорида"»;
  • Дафні Кін - «Лоґан: Росомаха»;
  • Джейкоб Тремблей - «Диво»;
  • МакКенна Грейс - «Обдарована»;
  • Міллі Симмондс - «Світ, повний чудес».
Найкращий акторський ансамбль:
  • «Дюнкерк»;
  • «Леді Птаха»;
  • «Секретне досьє»;
  • «Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі»;
  • «Ферма "Мадбаунд"».
Найкраща операторська робота:
  • «Той, хто біжить по лезу 2049»;
  • «Дюнкерк»;
  • «Назви мене своїм ім'ям»;
  • «Ферма "Мадбаунд"»;
  • «Форма води».
На фото: Саллі Хокінс і Гільєрмо дель Торо

Найкращий художник-постановник:
  • «Той, хто біжить по лезу 2049»;
  • «Дюнкерк»;
  • «Красуня і чудовисько";
  • «Примарна нитка»;
  • «Вбивство в "Східному експресі"»;
  • «Форма води».
Найкращий монтаж (нічия):
  • «Той, хто біжить по лезу 2049»;
  • «Дюнкерк»;
  • «На драйві»;
  • «Секретне досьє»;
  • «Форма води».
Найкращий художник по костюмах:
  • «Той, хто біжить по лезу»;
  • «Красуня і чудовисько»;
  • «Примарна нитка»;
  • «Форма води»;
  • «Диво-жінка».
Найкращі грим і зачіски:
  • «Красуня і чудовисько»;
  • «Я, Тоня»;
  • «Темні часи»;
  • «Форма води»;
  • «Диво».
Найкращі візуальні ефекти:
  • «Той, хто біжить по лезу 2049»;
  • «Дюнкерк»;
  • «Війна за планету мавп»;
  • «Тор: Раґнарок»;
  • «Форма води»;
  • «Диво жінка».
Найкращий анімаційний фільм:
  • «Ван Гог. З любов'ю, Вінсент »;
  • «Нікчемний я 3»;
  • «Годувальниці»;
  • «Lego® Фільм: Бетмен»;
  • «Коко».
Найкращий екшн-фільм:
  • «Лоґан: Росомаха»;
  • «На драйві»;
  • «Війна за планету мавп»;
  • «Тор: Раґнарок»;
  • «Диво-жінка».
Найкраща комедія:
  • «Горе-творець»;
  • «Леді Птаха»;
  • «Я, Тоня»;
  • «Любов - хвороба»;
  • «Ульотні дівчата».
Найкращий актор в комедії:
  • Адам Сендлер - «Історії сім'ї Майровіц»;
  • Джеймс Франко - «Горе-творець»;
  • Кріс Хемсворт - «Тор: Раґнарок»;
  • Кумейл Нанджіані - «Любов - хвороба»;
  • Стів Карелл - «Битва статей».
На фото: Марго Роббі

Найкраща актриса в комедії:
  • Зої Казан - «Любов - хвороба»;
  • Марго Роббі - «Я, Тоня»;
  • Сірша Ронан - «Леді Птаха»;
  • Тіффані Хеддіш - «Ульотні дівчата»;
  • Емма Стоун - «Битва статей».
Найкращий науково-фантастичний фільм або хоррор:
  • «Той, хто біжить по лезу 2049»;
  • «Воно»;
  • «Пастка»;
  • «Форма води».
Найкращий фільм на іноземній мові:
  • «120 ударів в хвилину»;
  • «Квадрат»;
  • «На межі»;
  • «Спочатку вони вбили мого батька»;
  • «Тельма»;
  • «Фантастична жінка».
Найкраща пісня:
  • «Evermore» - «Красуня і чудовисько»;
  • «Mystery of Love» - «Назви мене своїм ім'ям»;
  • «Remember Me» - «Коко»;
  • «Stand Up for Something» - «Маршалл»;
  • «This Is Me» - «Найвеличніший шоумен».
Найкраща музика:
  • «Той, хто біжить по лезу 2049»;
  • «Дюнкерк»;
  • «Примарна нитка»;
  • «Секретне досьє»;
  • «Темні часи»;
  • «Форма води».
Також були вручені премії «Вибір критиків» телепроектам. У них переможці такі:
 
Кадр з серіалу «Дивовижна місіс Мейзел»
  • Найкращий комедійний серіал - «Дивовижна місіс Мейзел»;
  • Найкращий актор в комедійному серіалі - Тед Денсон, «У кращому світі»;
  • Найкраща актриса в комедійному серіалі - Рейчел Броснахен, «Дивовижна місіс Мейзел»;
  • Найкращий актор другого плану в комедійному серіалі - Волтон Гоггінс, «Завучі»;
  • Найкраща актриса другого плану в комедійному серіалі - Майєм Біалік, «Теорія великого вибуху»;
 
Кадр з серіалу «Розповідь служниці»
  • Найкращий драматичний серіал - «Розповідь служниці»;
  • Найкращий актор в драматичному серіалі - Стерлінг К. Браун, «Це ми»;
  • Найкраща актриса в драматичному серіалі - Елізабет Мосс, «Розповідь служниці»;
  • Найкращий актор другого плану в драматичному серіалі - Девід Харбор, «Дивні Дива»;
  • Найкраща актриса другого плану - Енн Дауд, «Розповідь служниці»;
Кадр з серіалу «Велика маленька брехня»
  • Найкращий міні-серіал - «Велика маленька брехня»;
  • Найкращий телефільм - «Брехун, Великий і Жахливий»;
  • Найкращий актор в міні-серіалі або телефільмі - Юен МакГрегор, «Фарго»;
  • Найкраща актриса в міні-серіалі або телефільмі - Ніколь Кідман, «Велика маленька брехня»;
  • Найкращий актор другого плану в міні-серіалі або телефільмі - Александр Скарсгард, «Велика маленька брехня»;
  • Найкраща актриса другого плану в міні-серіалі або телефільмі - Лора Дерн, «Велика маленька брехня»;
  • Найкращий анімаційний серіал - «Рік і Морті».
Кадр з анімаційного серіалу «Рік і Морті»
 
Джерело: deadline.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####