10
АПР
2018

Перезапуск «Термінатора» вийде на три місяці пізніше

Студія Paramount змінила дату релізу ребута знаменитої франшизи.

Paramount оголосила, що запланована дата виходу перезапуску «Термінатора» змінилася з 26 липня 2019-го на 22 листопада 2019-го. При цьому студія зазначила, що зміни ніяк не пов'язані з операцією на серці, яку Арнольд Шварценеґґер переніс 30 березня, і рішення було прийнято задовго до цього.

 
Кадр з фільму «Термінатор 2: Судний день»

Шварценеґґер поступив у відділення кардіохірургії лос-анджелеської лікарні Сідарс-Сінай в кінці березня. Йому повинні були замінити серцевий клапан, але процедура пройшла невдало, і 70-річному акторові довелося в терміновому порядку зробити операцію на серці.

Згодом представники Шварценеґґера оголосили, що стан актора стабільний і загрози здоров'ю немає.

Деталі сюжету шостого фільму франшизи «Термінатор» не розкриваються. Відомо лише, що картина стане прямим продовженням «Термінатора 2» і проігнорує події інших сиквелів.

Старт зйомок запланований на літо 2018-го. У фільмі разом зі Шварценеґґером повернеться і Лінда Хемілтон, яка зіграла Сару Коннор у двох перших картинах серії. 8 березня стало відомо, що до франшизи приєдналася Маккензі Девіс. Режисерське крісло проекту займає постановник «Дедпула» Тім Міллер.

 
Джерело: variety.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####