04
МАЙ
2018

Художники зробили IMAX-постери для «Дедпула 2»

Роботи переможців глядачі зможуть побачити в кінотеатрах.

Студія Fox спільно з IMAX привернула художників сайту DeviantArt до створення ексклюзивних постерів для «Дедпула 2». Глядачі в США і Канаді зможуть побачити роботу, яка зайняла перше місце, в фойє кінотеатрів, а решта ілюстрацій будуть роздаватись відвідувачам безкоштовно.

Перше місце зайняв плакат у виконанні Енді Фейрхерста.Друге місце - Джон Галлахер.Третє - Патрік Браун.Почесної згадки удостоївся ілюстратор Жару Вімберлі.«Дедпул 2» розповідає про кухаря з їдальні, що пережив напад биків. Знівечений, але сильний духом, він вирішує взяти корову за роги і виконати свою заповітну мрію - стати найсексуальнішим барменом в Мейберрі. Але для початку йому потрібно вилікувати свої смакові рецептори і полагодити потоковий накопичувач.

Щоб здобути перемогу, Вейд (Раян Рейнольдс) повинен буде битися з ніндзя, якудза, моцарелою і зграєю підозріло активних собачок. Йому належить об'їхати всю земну кулю і згадати про важливість сім'ї, дружби і смажених халапеньйо. Уже в подорожі він виявить нову тягу до пригод і отримає в руки заповітний кухоль з написом «Кращий коханець в світі».

«Дедпул 2» з'явиться в українських кінотеатрах 17 травня.

 
Джерело: collider.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####