07
ТРА
2018

Джон Літгоу зніметься в «Кладовищі домашніх тварин»?

Актор серіалів «Корона» і «Третя планета від Сонця» отримав роль дбайливого Джада Крендалла.

Джон Літгоу приєднався до акторського складу нової екранізації бестселера Стівена Кінга «Кладовище домашніх тварин». Актор з'явиться на екрані разом з Джейсоном Кларком, який виконає у фільмі одну з головних ролей.


На фото: Джон Літгоу

Першоджерело під формат повнометражного фільму адаптували Джеффрі Бюхлер і Дейв Кайганіч. Режисерське крісло картини розділили Кевін Колш і Денніс Відмайєр, постановники хоррорів «Очі зірки» і «Жахливі свята». Продюсерами проекту виступають Лоренцо Ді Бонавентура і Марк Вахрадян.

Роман «Кладовище домашніх тварин», що з'явився на прилавках книжкових магазинів в 1983 році, розповідає про доктора Луїса Крід (Кларк), який разом з дружиною і двома дітьми переїжджає з Чикаго в маленьке містечко в штаті Мен. Скоро під колесами вантажівки гине домашня кішка. Сусід Кріда, доброзичливий Чад Крендалл (Літгоу), радить героєві віднести тварину на старе індіанське кладовище. За легендою, якщо закопати на цвинтарі кого-небудь, то він незабаром повернеться живим. І незабаром кішка дійсно повертається, але не такою, якою була, а явно моторошною і озлобленою.

У фільмі «Кладовище домашніх тварин
» 1989 року роль Крендалла виконав Фред Гвінн.

Нова версія «Кладовища домашніх тварин» побачить світ 19 квітня 2019 року.

 
Джерело: ew.com
Переклад: kinobox.in.ua
 
#####